1 ilość wyświetleń: 1761 wróć do listy

POLECANE PRODUKTY:

Zobacz również

artykuł-Haus&Garten
Haus&Garten

Thomas  AQUA + Allergy & Family zwyciężył w testach...

artykuł-German Innovation Award
German Innovation Award

Z przyjemnością informujemy, że firma Thomas...

artykuł-Targi IFA 2017
Targi IFA 2017

IFA to jedne z największych na świecie targów...

2014-06-23

Radość odkurzania - targi IFA.

Odkurzacze z workami są wszystkie takie same?

A jednocześnie mają dużą moc? Niekoniecznie! Mały, zwinny THOMAS crooSer o odważnym wzornictwie pozwala na połączenie odkurzania z zabawą. Dzięki niepowtarzalnemu charakterowi pierwszy na świecie odkurzacz z systemem „Zderzak” sprytnie odzwierciedla hasło targów IFA 2013 w Berlinie: „Poznaj inteligentne innowacje jako pierwszy!”

Premiera: Odkurzacz ze „Zderzakiem”

Stoisko targowe firmy THOMAS przyciągało rzesze gości targów. Odwiedzający oczywiście byli szczególnie zainteresowani zgodną z trendami niską wagą, która stanowi wspaniałą i niezwykłą cechę produktu. Czymś zupełnie nowym wśród odkurzaczy jest system Zderzak – wymienna ochrona z każdej strony dostępna w wielu kolorach. Jedną z najczęstszych uwag naszych gości było: „to zupełnie tak jak z moim smartfonem”. Kolorowe zderzaki na wysokiej jakości odkurzaczu mają nie tylko dobrze wyglądać. Podczas odkurzania kolorowe zderzaki chronią meble, listwy przypodłogowe, drzwi i framugi. A ponieważ THOMAS crooSer, dzięki swojej kompaktowej budowie ważący zaledwie 4,7 kg, jest tak lekki i niewielki, oferuje jednocześnie wygodę podczas używania.

Odkurzanie z odrobiną zabawy.

crooSer-messe_3Twierdzenie, że przy odkurzaniu można świetnie się bawić, zostało dowiedzione podczas pokazu THOMAS crooSer „na żywo”. Okurzanie i parkour z nowym odkurzaczem na stoisku firmy THOMAS wciągnęło całą publiczność. Werdykt był jednomyślny – „jest tak zwinny, naprawdę lekki, ma wielką moc i jest cichy”. Nic dziwnego, bo dzięki kółkom 360° Easy Drive Castors THOMAS crooSer oferuje wolność ruchu w całym domu. Odwiedzający nasze stoisko mogli sami przekonać się, jak ten niewielki, zwinny i odważny stylistycznie odkurzacz łatwo dociera w każdy kąt.

Werdykt: Pełen sukces odkurzacza THOMAS crooSer podczas pierwszych dużych targów. Zdał egzamin i pokazał swoje wszystkie atuty: niewielkie wymiary, zwinność i odważną stylistykę. A jednocześnie jest lekki i cichy. Zespół targowy firmy THOMAS był zadowolony z pozytywnego przyjęcia przez odwiedzających stoisko. I dowiódł całą gamą odkurzaczy THOMAS crooSer: Można połączyć odkurzanie z zabawą!

Komentarze (1)

hoola, 2016-03-11 19:02:02

te zwinne kółka dobrze brzmią


Napisz komentarz