ilość wyświetleń: 694 wróć do listy
2015-06-19

ODKURZACZ THOMAS CROOSER PARQUET PLUS 784009

Easy

Mam go już kilka dobrych dni i sprawdziłem co nieco. Zacznę od plusów: - bardzo dobra jakość wykonania - rewelacyjna szczotka do parkietów - szczotka tradycyjna też bardzo dobra(dodatkowy plus za podświetlenie ledowe) - długi kabel - dość cichy(Elektrolux Ultra Silencer jednak cichszy!) - regulacja mocy w rączce - gumowane boki odkurzacza i szczotek(nie poobijam sobie mebli) Z minusów: - worki tylko na zamówienie - dość ciężki - prowadzenie odkurzacza(kółka) niby miały pomagać a czasami przeszkadzają - odkurzacz jeździ zbyt swobodnie Nie sprawdziłem turbo-szczotki także na jej temat nie mam zdania(oprócz tego że jest bo Elektrolux ma ją za dodatkową opłatą) Kupiłem z kuponem rabatowym 200zł taniej także stosunek jakości do ceny bardzo dobry.

Komentarze (2)

Ev, 2016-01-04 10:19:42

No proszę, czyli moja metoda sprzątania ma nawet nazwę :D Niestety po jakimś czasie znowu trzeba zrobić segregację i zacząć zabawę od nowa...przynajmniej w moim przypadku :)


et, 2016-01-05 15:54:41

ja bardzo, bardzo chcę wiedzieć, jak się układa rzeczy w pionie. Wg Marie Kondo możliwe jest takie ułożenie, że ciuch się nie przewraca, tylko ładnie w tym pionie stoi. Dla mnie ABSTRAKCJA :)


Napisz komentarz