ilość wyświetleń: 1283 wróć do listy
2015-06-19

ODKURZACZ THOMAS PERFECT AIR ANIMAL PURE

Andrzej

Jakość wykonania, idealnie spasowany i dobrej jakości plastik, ciekawe wzornictwo. Jeżeli chodzi o pracę odkurzacza, moc 1700 W jest aż za duża i nie spada co można zauważyć w odkurzaczach workowych (w miarę zapełniania worka). Zwrotność bez zarzutu nie czuć, że jest z tyłu. Małe wymiary, długość przewodu zasilającego wystarczająca. Dziecinnie prosta obsługa zbiornika na wodę, po odkurzeniu od razu widać co było w naszym mieszkaniu. Efekt psychologiczny gwarantowany. Ale jak na taki sprzęt uważam, że cały zestaw końcówek powinien być już w komplecie. Jak też przycisk wyłączenia i płynnej regulacji mocy +,- w rączce (na stronie Thomas-a widać ,ze jest), nie ma przycisku do zwijania przewodu. Przewód zwijany po pociągnięciu, czasem trzeba się namęczyć aby zadziałało. Brak gumowanych kółek, plastikowe mogą rysować parkiet. Odkurzacz zakupiony ze względu na małego alergika w domu a przekonały mnie do wyboru spośród innych odkurzaczy z filtrem wodnym rekomendacje: Niemieckiego Stowarzyszenia ds. Chorób Skóry i Alergii (Deutsche Haut- und Allergiehilfe e.V.) oraz British Allergy Foundation. Ogólnie ja i moja rodzina jesteśmy zadowoleni z tego zakupu, oczywiście poza w/w brakami. (widocznie Niemcy traktują rynek odkurzaczy w Polsce tak samo jak rynek samochodowy).

Komentarze (2)

jula, 2015-10-26 17:19:50

Dobre podsumowanie dostępnych rodzajów szczotek. Zawsze dołączanych jest ich kilka do zestawu, a i tak z reguły korzystamy z jednej i każda szczotka to inna funkcja.


Ina222, 2015-11-02 15:53:59

Kiedyś myślałam, że turboszczotki to jakiś wymysł, aby naciągnąć do zakupu dodatkowych akcesoriów, ale naprawdę było warto. Jak każdy właściciel zwierzaka mam dość sierści, mimo wielkiej miłości do swoich futrzaków, sierść potrafi być wszędzie , i nie ma co się czarować, trzeba regularnie sprzątać, a i tak nie masz gwarancji, że uda się Tobie dokładnie wszystko wyczyścić.


Napisz komentarz