2 ilość wyświetleń: 421 wróć do listy

Zobacz również

artykuł-Poznaj odkurzacze dla właścicieli zwierząt!
Poznaj odkurzacze dla właścicieli zwierząt!

Pogryzione kapcie, błoto po...

artykuł-Od odkurzacza do czworonoga
Od odkurzacza do czworonoga

2020 to rok bez precedensu, wiadomo… w naszym...

artykuł-Pomoc na co dzień. Thomas Twin Aquawash
Pomoc na co dzień. Thomas Twin Aquawash

Odkurzacz to jeden z tych...

2020-10-01
artykuł-Jak nieodpłatnie przedłużyć gwarancję na odkurzacz Thomas? To proste!

Jak nieodpłatnie przedłużyć gwarancję na odkurzacz Thomas? To proste!

Teraz możesz przedłużyć swoją 24 – miesięczną gwarancję na odkurzacz Thomas o kolejne 6 lub 12 miesięcy całkowicie za darmo! Wystarczy, że zarejestrujesz się na naszej stronie: https://www.thomas-register.net/pl/ i dodasz swój produkt.

 

Czas: 

10 minut

 

Niezbędne informacje:

- typ urządzenia i nr modelu (informacje znajdują się na tabliczce znamieniowej, umieszczonej na dole urządzenia);

- data zakupu, cena, sprzedawca/nazwa sklepu (informacje znajdują się na paragonie lub dowodzie dostawy);

- adres sklepu, jeśli zakup dokonany był w sklepie stacjonarnym (informacja znajduje się na paragonie lub dowodzie dostawy);

- adres www sklepu internetowego, jeśli zakup dokonany był online (informacja znajduje się w potwierdzeniu sprzedaży, wysłanym po zakupie drogą mailową).


 

Krok 1: Utwórz konto

Kliknij przycisk „Zarejestruj się” i uzupełnij formularz danych osobowych, danych logowania oraz informacji kontaktowych i kliknij przycisk „Wyślij”. Następnie przejdź do swojej skrzynki mailowej, której adres podałeś podczas rejestracji i kliknij w link aktywacyjny.

 

Krok 2: Logowanie

Po kliknięciu na link, przeniesiony zostaniesz do formularza logowania. Uzupełnij swoje dane. Przy każdym kolejnym logowaniu przejdź do strony https://www.thomas-register.net/pl/, kliknij przycisk „Logowanie” i podaj wymagane dane.

 

Krok 3: Rejestracja urządzenia

W swoim panelu, dostępnym po zalogowaniu, kliknij „Rejestracja produktu”, a następnie uzupełnij wymagane dane: informacje o modelu oraz informacje o zakupie. Po wypełnieniu danych kliknij przycisk „Wyślij”. Twoje urządzenie jest już zarejestrowane, a gwarancja została przedłużona.

 

Podgląd zarejestrowanego urządzenia

Podgląd zarejestrowanego urządzenia lub urządzeń dostępny jest z poziomu Twojego panelu. Kliknij przycisk „Pokaż moje urządzenia”. Informacja o przedłużonej gwarancji znajduje się w sekcji „Państwa rejestracja / Państwa gwarancja”, pod punktem „Gwarancja*”.

 

Komentarze (2)

Kamil, 2020-10-26 10:36:56

Zrobione! Super, że jest taka możliwość;)


Amelia, 2020-10-26 10:37:10

Fajnie, że dbacie o klientów. Ja co prawda nie mam odkurzacza tej firmy ale jeśli będę kiedykolwiek rozważała zakup to potraktowałabym taką opcję jako ogromny plus. Pozdrawiam


Napisz komentarz