3 ilość wyświetleń: 732 wróć do listy

Zobacz również

artykuł-Poznaj odkurzacze dla właścicieli zwierząt!
Poznaj odkurzacze dla właścicieli zwierząt!

Pogryzione kapcie, błoto po...

artykuł-Od odkurzacza do czworonoga
Od odkurzacza do czworonoga

2020 to rok bez precedensu, wiadomo… w naszym...

2019-06-14
artykuł-Pierwsze spotkanie z Thomasem – Quickstick Tempo

Pierwsze spotkanie z Thomasem – Quickstick Tempo

Nasze mieszkanie było chaosem. Codzienność z małymi dziećmi, które kruszą swoje chrupki i kanapki nie tylko nad stołem, ale też na kanapie, na podłodze czy na dywanie to norma. Stwierdziliśmy z żoną, że wyciąganie ciężkiego odkurzacza z kablem po każdym posiłku nie ma sensu. Traciliśmy czas, bo kilkanaście minut później znowu musieliśmy rozpoczynać ceremonię dźwigania ciężkiego odkurzacza z krótkim kablem. Szukałem optymalnego rozwiązania – lekkiego, przenośnego odkurzacza, który szybko „odświeży dom”.

Zgłosiłem się do przetestowania modelu Thomas Quickstick Tempo. Żona uważała, że kolejny odkurzacz nie rozwiąże naszych problemów i że po prostu dzieciaki wyrosną kiedyś z bałaganiarstwa, ale postanowiłem sprawdzić! Rozpocząłem walkę z „chrupkami”. Okazało się, że nasz odkurzacz ma więcej zastosowań niż tylko odkurzenie okruchów z kanapy. Używamy go po prostu do normalnego sprzątania, jest szybki, lekki i skuteczny. Dzięki temu odkurzanie trwa naprawdę tylko kilka minut. Stary odkurzacz tradycyjny stoi nieużywany w schowku. Przy małych dzieciach Handstick Tempo to najlepsze rozwiązanie!

Samo odkurzanie po posiłkach to było dla mnie mało, więc próbowałem dalej. W przekonaniu, że lekki Quickstick to mój typ utwierdził mnie dodatkowo uśmiech żony na informację, że naszym przenośnym odkurzaczem posprzątałem jej samochód. Fakt, że odkurzacz ma ładowaną baterię to ogromny plus, ponieważ do tej pory nie mogłem w garażu podziemnym odkurzać samochodu ze względu na brak gniazdek elektrycznych. Moje pierwsze spotkanie z marką Thomas okazało się więc bardzo miłym zaskoczeniem. Wszystkim zastanawiającym się nad zakupem odkurzacza dla rodziny z dziećmi, polecam mój idealny odkurzacz, czyli Thomas Quicktick Tempo.  

Żyje się łatwiej, a nasze mieszkanie przestaje być chaosem. 

Komentarze (3)

Rafał, 2019-06-24 12:49:39

Całkiem fajnie to wygląda, zwłaszcza jeśli ktoś mam małe mieszkanie i niewiele miejsca na większy odkurzacz.


Jakub, 2019-08-05 15:33:01

Dobrze, że jest ten artykuł bo od dłuższego czasu poluję na tego typu odkurzacz do mieszkania. Znajoma kupiła coś tego typu i jest zachwycona tym jak szybko można się uwinąć z odkurzaniem.


Jakub, 2019-08-05 15:34:24

Dobrze, że jest ten artykuł bo od dłuższego czasu poluję na tego typu odkurzacz do mieszkania. Znajoma kupiła coś tego typu i jest zachwycona tym jak szybko można się uwinąć z odkurzaniem.


Napisz komentarz