Zdjęcia poglądowe, rzeczywisty wygląd może się różnić od przedstawionych na zdjęciach.Odkurzacz Thomas Cycloon Hybrid Led Parquet

Opis

Szybkie, codzienne odkurzanie lub dokładniejsze z odświeżaniem i nawilżaniem powietrza w pomieszczeniu. Wybór należy do Ciebie!

Odkurzacz Thomas Cycloon Hybrid Led Parquet to model, który sprawdzi się w każdym domu, do dokładnego odkurzania różnych powierzchni. Dzięki specjalnej szczotce do parkietów model ten jest dedykowany osobom, które chcą szczególnie dokładnie i jednocześnie delikatnie dbać o parkiety i podłogi drewniane. Bezworkowy odkurzacz hybrydowy wyposażony jest  w dwa rodzaje filtrów: filtr cyklonowy easyBox oraz filtr wodny Aqua Fresh-Air-Box.

Odkurzacz cyklonowy, bezrowkowy z możliwością odkurzania z filtrem wodnym to gwarancja higienicznego odkurzania i opróżniania pojemnika – bez worka i kontaktu z drobnym pyłem. Od teraz, jeżeli doceniasz zalety odkurzania za pomoca filtra wodnego nie musisz mieć w domu drugiego urządzenia do szybkiego odkurzania!

Filtr cyklonowy to łatwość codziennego użytkowania, bez konieczności wymiany worków na kurz. Dzięki pojemnikowi easyBox odkurzanie jest bardzo dokładne, a opróżnianie pojemnika niezwykle higieniczne. Pojemnik jest wyposażony w trzy komory na kurz:

  • jedną na duże zanieczyszczenia,
  • dwie na drobny pył.

Separacja zanieczyszczeń jest dokonywana przez 12 filtrów cyklonowych. Opróżnianie pojemnika na duże zanieczyszczenia jest szczególnie łatwe. Drobny, alergiczny pył nie wydostaje się na zewnątrz, pozostając szczelnie zamknięty w specjalnych pojemnikach. Duże zanieczyszczenia możesz higienicznie opróżnić do kosza na śmieci, a drobny i alergiczny pył (DOPIERO po dwóch – trzech miesiącach) po wypłukaniu wodą wylać do kanalizacji.

Odkurzacze cyklonowe Thomas Cycloone Hybrid są wyposażone także w filtr wodny Aqua-Fresh AirBox. Umożliwia on dokładne odkurzanie, połączone z nawilżaniem. Dzięki zastosowaniu systemu dysz nawilżających WetJet System, wszelkie zanieczyszczenia na wlocie do pojemnika filtra wodnego są zwilżane, dzięki czemu łatwiej wiążą się z wodą w pojemniku i nie wydostają się na zewnątrz. Wszystkie zanieczyszczenia są wiązane w wodzie, a następnie w higieniczny sposób możesz je usunąć, wylewając po prostu do kanalizacji. Dodatkowo otrzymujemy lekko nawilżone, odświeżone i oczyszczone powietrze w pomieszczeniu. Filtr wodny oprócz dokładnego odkurzania i jednoczesnego odświeżania powietrza umożliwia zbieranie płynów.

Zbieranie wody i płynow na bazie wody.

Wypadek w kuchni czy w trakcie zabawy dzieci lub przyjęcia? Nie ma problemu. Dzięki pojemnikowi Aqua Fresh-Air-Box możesz zebrać nawet do 2,5 l płynów. Zatem nie ma potrzeby używania mopów. Wylany płyn na dywan to także nie problem. Opcja zbierania wody sprawi, że można zebrać ją z dywanu tak, że bedzie on praktycznie suchy!

Filtry – poza filtrem cyklonowym easyBox oraz filtrem wodnym Aqua FreshAir Box odkurzacz Thomas cycloone hybrid LED Parquet jest wyposażony w: filtr HEPA13, filtr z węglem aktywowanym oraz mikro-filtr powietrza wylotowego. Taki zestaw filtrów z połączeniu z filtrem cyklonowym zapewnia doskonałą filtrację (filtr HEPA13) oraz powstrzymuje nieprzyjemne zapachy.

Uniwersalne akcesoria przydatne w każdym domu, do dokładnego odkurzania każdego rodzaju powierzchni!
Szczotka do parkietów z końskiego włosia, szczotka do usuwania sierści z tapicerki. Specjalna szczotka parkiet/dywan z oświetleniem LED, pozwolą Ci cieszyć się czystym domem!

Szczotka do parkietów z końskim włosiem doskonale przylega do parkietu w trakcie odkurzania, dlatego nie tylko odkurza parkiet, ale jednocześnie lekko go poleruje. Jest to możliwe dzięki jej specjalnej konstrukcji - od spodu bowiem ma ona trzy rzędy szczotek z końskiego włosia oraz szeroką wkładkę z miękkiego filcu.

Szczotka parkiet/dywan z oświetleniem LED, które uruchamia się automatycznie, gdy szczotka jest w ruchu pozwala bez problemu  odkurzyć zaciemnione miejsca. Taka pomoc znacznie ułatwia odkurzanie pod łóżkiem, szafkami i wszędzie tam, gdzie nie ma dostatecznej widoczności. Niezwykłe jest to, że dzięki tej szczotce odkurzanie nie tylko jest łatwe i  skuteczne, ale także może stać się zabawą - dzieci uwielbiają odkurzać wieczorami! :)

Szczotka do tapicerki – o szerokości 18 cm posiada ruchomą głowicę z dwoma paskami materiału które doskonale zbierają sierść oraz włosy. Doskonała zarówno w domu, jak i w samochodzie. 

Odkurzanie w trudno dostępnych miejscach (takich jak np. powierzchnie za szafami czy sofy z głębokimi siedziskami) będzie bardzo łatwe dzięki ssawce szczelinowej o długości 36 cm. Dodatkowa specjalna nakładka na ssawkę szczelinową pozwoli delikatnie odkurzyć meble czy książki.

Gwarancja: Możliwość przedłużenia standardowej 24-miesięcznej gwarancji producenta o kolejnych 12 miesięcy! Bez żadnych dodatkowych opłat. Wystarczy tylko zarejestrować produkt na stronie https://www.thomas-register.net/

Rejestracji można dokonać bezpośrednio po zakupie lub do końca okresu standardowej gwarancji.

Zalety

Filtr wodny

Wiąże kurz, pyłki, roztocza i sierść

100% odświeżenie powietrza

Niezmiennie wysoka moc ssania (niezależnie od zapełnienia pojemnika)

Filtr wodny

Odkurzacz bezworkowy

Duża moc ssania

Duży promień pracy

Wyposażenie Podstawowe

Filtry

dane techniczne

Napięcie:
230-240 V 50/60 Hz
Bezpiecznik:
16 A
Moc silnika (W):
IEC/max: 1400
Promień pracy:
11 m
Rodzaj:
cyklonowy, bezworkowy

wymiary i wagi

Długość:
467 mm
Szerokość:
318 mm
Wysokość::
294 mm
Waga:
6,9 kg

produkt / opakowanie