Zdjęcia poglądowe, rzeczywisty wygląd może się różnić od przedstawionych na zdjęciach.Odkurzacz Thomas Cycloon Hybrid Pet&Friends

Opis

Bezworkowy odkurzacz hybrydowy wyposażony jest w dwa rodzaje filtrów: filtr cyklonowy easyBox oraz filtr wodny Aqua Fresh-Air-Box.

Odkurzacze te dają niespotykany dotąd wybór sposobu odkurzania: szybkie, codzienne bez konieczności płukania zbiornika po każdym odkurzaniu za pomocą filtra cyklonowego easyBox oraz dokładne, połączone z jednoczesnym odświeżaniem i nawilżaniem powietrza w pomieszczeniu: za pomoca filtra wodnego Aqua Fresh-Air-box. Od teraz, jeżeli doceniasz zalety odkurzania za pomoca filtra wodnego nie musisz miec w domu drugiego urządzenia do szybkiego odkurzania! Wszystko to zapewni nowa seria dokurzaczy Thomas Cycloone Hybrid.

Odkurzacz Thomas Cycloon Hybrid Pet&Friends to model szczególnie polecany właścicielom zwierząt. Dzięki specjalnym szczotkom do usuwania sierści, w które wyposażony jest ten model, szybko pozbędziesz się sierści, a utrzymanie czystości w domu stanie się niezwykle proste!
 
Cyklonowy odkurzacz gwarantuje higieniczne odkurzanie i opróżnianie – bez worka i kontaktu z drobnym pyłem.
Filtr cyklonowy to łatwość codziennego użytkowania, bez konieczności wymiany worków na kurz. Dzięki pojemnikowi easyBox odkurzanie jest bardzo dokładne, a opróżnianie pojemnika niezwykle higieniczne. Pojemnik jest wyposażony w trzy komory na kurz:
  • jedną na duże zanieczyszczenia,
  • dwie na drobny pył.
Separacja zanieczyszczeń jest dokonywana przez 12 filtrów cyklonowych. Opróżnianie pojemnika na duże zanieczyszczenia jest szczególnie łatwe. Drobny, alergiczny pył nie wydostaje się na zewnątrz, pozostając szczelnie zamknięty w specjalnych pojemnikach. Co więcej, duże zanieczyszczenia możesz higienicznie opróżnić do kosza na śmieci, a drobny i alergiczny pył – nawet DOPIERO po dwóch-trzech miesiącach, po wypłukaniu wodą, higienicznie wylać do kanalizacji.
 
Odkurzacze cyklonowe Thomas Cycloone Hybrid są wyposażone także w filtr wodny Aqua-Fresh AirBox. Umożliwia on dokładne odkurzanie, połączone z nawilżaniem. Dzięki zastosowaniu systemu dysz nawilżających WetJet System, wszelkie zanieczyszczenia na wlocie do pojemnika filtra wodnego są zwilżane, dzięki czemu łatwiej wiążą się z wodą w pojemniku i nie wydostają się na zewnątrz. Wszystkie zanieczyszczenia są wiązane w wodzie, a następnie w higieniczny sposób można je usunąć, wylewając po prostu do kanalizacji. Dodatkowo podczas odkurzania, otrzymujemy lekko nawilżone, odświeżone i oczyszczone powietrze w pomieszczeniu. Filtr wodny, oprócz dokładnego odkurzania i jednoczesnego odświeżania powietrza, umożliwia zbieranie płynów.
 
Zbieranie wody i płynow na bazie wody.
Wypadek w kuchni czy w trakcie zabawy dzieci lub przyjęcia? Nie ma problemu. Dzięki pojemnikowi Aqua Fresh-Air-Box możesz zebrać nawet do 2,5 l płynów. Zatem nie ma potrzeby używania mopów do zbierania rozlanych ciecy. Wylany płyn na dywan to także nie problem. Opcja zbierania wody sprawi, że można zebrać ją z dywanu tak, że bedzie on praktycznie suchy!
 
Filtry – poza filtrem cyklonowym easyBox oraz filtrem wodnym Aqua FreshAir Box odkurzacz Thomas cycloone hybrid pet&Friends jest wyposażony w: filtr HEPA13, filtr z węglem aktywowanym oraz mikro-filtr powietrza wylotowego. Taki zestaw filtrów z połączeniu z filtrem cyklonowym zapewnia doskonałą filtrację (filtr HEPA13) oraz powstrzymuje nieprzyjemne zapachy.
 
Akcesoria przydatne dla właścicieli zwierząt.
Turboszczotka, szczotka do usuwania sierści z tapicerki czy specjalna szczotka parkiet/dywan do usuwania sierści są specjalnie opracowane przez firmę Thomas tak, aby łatwo i dokładnie usuwać sierść czy włosy z każdej powierzchni. Szerokie paski do zbierania sierści na szczotce do tapicerki oraz szczotce parkiet/dywan, dodatkowa gumowa wycieraczka w szczotce do podłóg umożliwiająca zbieranie płynów czy możliwość otwierania turboszczotki w celu oczyszczenia wałka – to naprawdę przemyślanie rozwiązania.
 
Turboszczotka doskonale usuwa sierść z dywanów i wykładzin. Posiada ona dodatkowo funkcję wyłączenia wałka, dzieki temu może być używana także jak tradycyjna szczotka.
Szczotka do usuwania sierści z tapicerki – o szerokości 18 cm posiada ruchomą głowicę z dwoma paskami materiału które doskonale zbierają sierść oraz włosy z tapicerki
zarówno w domu, jak i w samochodzie. Dodatkowo głowica jest obrotowa, dzieki temu łatwo dopasowuje się i dokładnie przylega do odkurzanej powierzchni.
 
Odkurzanie w trudno dostępnych miejscach będzie bardzo łatwe dzięki ssawce szczelinowej o długości 36 cm. Dzięki niej bardzo łatwo odkurzymy wszelkie trudno dostępne miejsca np. powierzchnie za szafami czy sofy z głębokimi siedziskami. Dodatkowa – specjalna nakładka na ssawkę szczelinową pozwoli delikatnie odkurzyć meble czy książki.
 
Gwarancja: Możliwość przedłużenia standardowej 24-miesięcznej gwarancji producenta o kolejnych 12 miesięcy! Bez żadnych dodatkowych opłat. Wystarczy tylko zarejestrować produkt na stronie https://www.thomas-register.net/
Rejestracji można dokonać bezpośrednio po zakupie lub do końca okresu standardowej gwarancji.

Zalety

Filtr wodny

Wiąże kurz, pyłki, roztocza i sierść

100% odświeżenie powietrza

Niezmiennie wysoka moc ssania (niezależnie od zapełnienia pojemnika)

Odkurzacz bezworkowy

Duża moc ssania

Duży promień pracy

Wyposażenie Podstawowe

Filtry

dane techniczne

Napięcie:
230-240 V 50/60 Hz
Bezpiecznik:
16 A
Moc silnika (W):
IEC/max: 1400
Promień pracy:
11 m
Rodzaj:
cyklonowy, bezworkowy

wymiary i wagi

Długość:
467 mm/550 mm
Szerokość:
318 mm/500 mm
Wysokość::
294 mm/400 mm
Waga:
8,5 kg/13,5 kg

produkt / opakowanie