Zdjęcia poglądowe, rzeczywisty wygląd może się różnić od przedstawionych na zdjęciach.Thomas QUICK STICK TURBO PLUS odkurzacz pionowy

Opis

Bezprzewodowy odkurzacz ręczny Z elektryczną turbo szczotką do tapicerki i elektryczną turbo szczotką podłogową ze światłem LED

Do szybkiego sprzątania

  • Łatwa wymiana baterii dzięki wskaźnikowi ładowania LED
  • Łatwe opróżnianie pojemnika na kurz
  • Szczotka kombinowana 2 w 1 do czyszczenia tapicerki i mebli
  • Elektryczna turbo szczotka podłogowa ze światłem LED i obrotowym złączem 180 ° dla większej mobilności na wszystkich podłogach
  • Elektryczna turbo szczotka do tapicerki + wyjątkowo długa, elastyczna koncówka szczelinowa
  • Wydajny akumulator litowo-jonowy 2500 mAh / 21,6 V.
  • Silnik cyfrowy 350 W.

Bezprzewodowy ręczny odkurzacz  z wydajnym akumulatorem litowo-jonowym 2500 mAh / 21,6 V może być używany w dowolnym miejscu i czasie. Kurz, brud i sierść zwierząt domowych łatwo się wchłania za pomocą elektrycznej szczotki podłogowej turbo ze światłem LED i obrotowym złączem 180 °. Nawet pod szafkami. W zaledwie kilku prostych krokach urządzenie można przekształcić w odkurzacz, dzięki czemu jest tak wszechstronne i łatwe w użyciu na schodach, w samochodzie lub na tapicerowanych meblach. Elektryczna turbo szczotka do tapicerki, kombinowana szczotka 2 w 1 do czyszczenia mebli i tapicerki, a także wyjątkowo długa, elastyczna koncówka szczelinowa są standardowymi akcesoriami odkurzacza ręcznego. Uzupełnieniem tego jest praktyczny uchwyt ścienny ze zintegrowaną stacją ładującą i uchwytem akcesoriów.

Zalety

Szybkie sprzątanie

Bezprzewodowy odkurzacz ręczny jest łatwy w życiu. Bez wysiłku usuwa kurz i sierść zwierząt a także okruchy pod szafkami, w salonie i kuchni. Również podłogi w łazience są czyste w mgnieniu oka.

Odkurzacz wielofunkcyjny

Wystarczy kilka ruchów , aby przekształcić, THOMAS QUICK STICK TURBO PLUS do poręcznego odkurzacza do łatwego czyszczenia schodów, samochodów lub mebli tapicerowanych.

Wszechstronny

Dzięki niskiej wadze sufity można szybko i łatwo uwolnić od kurzu. Długa koncówka szczelinowa jest idealna do tego celu.

Praktyczny uchwyt ścienny

Dzięki praktycznemu uchwytowi ściennemu z uchwytem na akcesoria i zintegrowaną stacją ładującą, THOMAS QUICK STICK jest zawsze gotowy do użycia . Do szybkiego sprzątania.

Bezproblemowe opróżnianie pojemnika na kurz

Pojemnik na kurz opróżnia się szybko, za pomocą jednego kliknięcia, bez kontaktu z kurzem.

Łatwa wymiana baterii

Kliknij, wymień baterię i kontynuuj sprzątanie. Bez potykania się o kable.

Prosta wymiana filtra

Zużyty filtr higieniczny bezprzewodowego odkurzacza ręcznego można natychmiast usunąć i szybko wymienić na nowy

Łatwe czyszczenie rolki z mikrofibry

Łatwa obsługa nawet podczas czyszczenia Za pomocą jednego kliknięcia rolkę z mikrofibry można wyjąć i wyczyścić z kurzu i zanieczyszczeń.

Elektryczna turbo szczotka do tapicerki

Musisz usunąć okruchy, brud i sierść zwierząt domowych z mebli i tapicerki? Szybko i dokładnie dzięki elektrycznie napędzanej turbo szczotki do tapicerki QUICK STICK TURBO PLUS.

2 w 1

Dzięki szczotce 2 w 1 do dywanów i mebli sprzątanie jest szybkie, ponieważ wymienne akcesoria są zawsze pod ręką. Dzięki długiej końcówce do szczelin, narożniki i trudno dostępne obszary są dokładnie czyszczone.

Do intensywnego użytku

Przyspiesz odkurzanie dzięki przyciskowi doładowania MAX w szczególnie trudnych przypadkach.

Li – Ionen Technologia

Bez efektu pamięci, z niskim samorozładowaniem. Wydajny i przyjazny dla środowiska.

Odkurzacz bezworkowy

Cicha praca

Wyposażenie Podstawowe

dane techniczne

Moc silnika (W):
350
Głosność dB/A:
88
Rodzaj:
bezprzewodowy akumulatorowy odkurzacz 2 w 1 (pionowy + ręczny)

wymiary i wagi

Długość:
270
Szerokość:
210
Wysokość::
1120
Waga:
2,24 kg / 4,15 kg

produkt / opakowanie