2 ilość wyświetleń: 6806 wróć do listy
2016-03-04

Poznaj zasadę działania filtra wodnego Aqua+ na przykładzie modelu Thomas Aqua+ Pet&Family. To dzięki niemu zassany brud i roztocza są zatrzymywane, a z odkurzacza wydostaje się świeże, lekko nawilżone powietrze. 

Thomas Aqua+ Pet & Family - zasada działania filtra Aqua+

Komentarze (2)

Marta, 2016-03-09 11:38:20

Wow, ten odkurzacz jest świetny. Wydaje się, aż przesadne, aby tak mógł zachwycić taki sprzęt jak odkurzacz, ale póki ktoś nie będzie miał okazji sam jego przetestować, trudno mu będzie to zrozumieć. W mojej opinii to jest bardzo trafiony sprzęt dla tych którzy nie lubią odkurzać, ponieważ pokazuje jakie naprawdę daje możliwości zwykle odkurzanie, widać efekty od razu, w domu jest naprawdę miej kurzu. Po prostu jak w przypadku każdego sprzętu AGD - są urządzania ok, które sprawdzają się w swojej podstawowej funkcji, ale są również takie, które są po prostu lepsze i tak ten odkurzacz wyróżnia się wśród innych.


klara, 2017-02-24 21:04:38

naprawdę dobry odkurzacz, odkurza się świetnie, końcówki do usuwania sierści z tapicerki są doskonałe, duża moc. funkcja myjąca bardzo dobrze się sprawdza na kafelkach i panelach.


Napisz komentarz