1 ilość wyświetleń: 3910 wróć do listy

POLECANE PRODUKTY:

Zobacz również

artykuł-Thomas MultiClean X10 Parquet
Thomas MultiClean X10 Parquet

Thomas MultiClean X10 Parquet to marka odkurzacza...

artykuł-Nowy wymiar czystości
Nowy wymiar czystości

Niemiecka firma Robert-Thomas wprowadziła na polski rynek...

2015-06-23

Dobry odkurzacz dla posiadaczy zwierząt

Odkurzacz perfect air animal pure powstał z myślą o osobach, którym szczególnie zależy na dokładnym odkurzaniu zwierzęcej sierści, braku nieprzyjemnego zapachu w pomieszczeniu i doskonałej filtracji i czystości. Ten skonstruowany i wyprodukowany w Niemczech produkt wyposażony jest w mocny silnik 1700 W - w połączeniu z unikalnym filtrem Aqua-Pure zapewnia stałą, niezmienną siłę ssania. Odkurzacz perfect air animal pure to odkurzacz bezworkowy. Filtr wodny daje gwarancję doskonałej filtracji kurzu, roztoczy i alergenów oraz zapewnia doskonale czyste, a jednocześnie lekko nawilżone powietrze w pomieszczeniu.

Zasada działania filtra Aqua-Pure polega na zanurzaniu zassanych zanieczyszczeń w wodzie. Dzięki specjalnemu systemowi dysz, który na wlocie do filtra zwilża zassane zanieczyszczenia usuwanie sierści, kurzu i alergenów przebiega o wiele szybciej i dokładniej niż w przypadku innych odkurzaczy. Powietrze wylotowe z filtra wodnego przechodzi przez pięć filtrów: osuszające, zabezpieczające, następnie przez filtr HEPA13 oraz filtr powietrza wylotowego.

Filtr z węglem aktywowanym oraz filtr HEPA13

Ponieważ dla posiadaczy zwierząt szczególnie ważne jest powstrzymanie zapachów (np. sierści) perfect air animal pure jest dodatkowo wyposażony w specjalny, powstrzymujący nieprzyjemne zapachy filtr z węglem aktywowanym.
Specjalna konstrukcja odkurzacza sprawia, że wywiewane do pomieszczenia powietrze jest pozbawione zapachów oraz jednocześnie lekko nawilżone.

Dobrze odkurza i łatwo się czyści 

Opróżnienie filtra po odkurzaniu jest bardzo łatwe. Wystarczy po prostu wylać zanieczyszczenia do ścieków, a pojemnik opłukać i wysuszyć. Dzięki bardzo prostemu, zbliżonemu do sześcianu kształtowi pojemnika, który dodatkowo jest pozbawiony ostrych kątów czy zbędnych załamań zarówno wylanie wody, opłukanie jak i osuszenie po odkurzaniu jest dziecinnie łatwe i proste.

THOMAS - idealny odkurzacz do sierści 

Odkurzacz THOMAS perfect air animal pure posiada w swoim standardowym wyposażeniu niezbędny zestaw szczotek, aby dokładnie odkurzyć wszystkie miejsca, w których gromadzi się kurz oraz sierść zwierząt. Są również specjalne szczotki do czyszczenia parkietu/dywanu, ssawka szczelinowa oraz szczotka do mebli. Wyposażenie uzupełniają wąż oraz rura teleskopowa ze stali nierdzewnej. Zasięg pracy odkurzacza to 10m. Za łatwość prowadzenia odpowiadają specjalnie opracowane kółka Easy-Drive, dzięki którym manewrowanie odkurzaczami serii perfect air jest bardzo łatwe.

Aby dodatkowo zwiększyć łatwość korzystania model animal pure został wyposażony w sterowanie za pomocą fal radiowych. Dzięki wygodnemu umieszczeniu w uchwycie możemy nie tylko włączyć / wyłączyć odkurzacz, ale także zwiększyć/ zmniejszyć siłę ssania.

Wysoki poziom filtracji kurzu domowego, roztoczy i alergenów potwierdzony jest przez rekomendacje i certyfikaty wydane przez uznane międzynarodowe instytucje zajmujące się problemami alergii: DHA - Deutsch Haut-und Allergiehilfe e.V (Niemieckie Stowarzyszenie Pomocy Osobom z Chorobami Skórnymi i Alergiami) oraz British Allergy Associations. Pierwsza organizacja przyznała produktom serii perfect air rekomendację, jako produkty rekomendowane dla alergików, a druga certyfikat SEAL OF APPROVAL potwierdzający wysoką skuteczność filtracji.

THOMAS - ponad dwuletnia gwarancja Odkurzacze THOMAS produkowane są w Niemczech. Standardową, 24-miesięczną gwarancję dla wszystkich modeli można bezpłatnie przedłużyć do 30 miesięcy. Wystarczy zarejestrować produkt na stronie www.thomas-register.net. Więcej informacji można znaleźć na www.robert-thomas.net orazwww.euro.com.pl/thomas.

 

Komentarze (1)

Viola, 2016-04-13 11:53:05

Filtr wodny ? Nie wiem, czy to do mnie przemawia, takie proste. Przynajmniej nie trzeba tracić kasy na worki do odkurzacza.


Napisz komentarz