1 ilość wyświetleń: 1880 wróć do listy

POLECANE PRODUKTY:

Zobacz również

artykuł-Dobry odkurzacz dla posiadaczy zwierząt
Dobry odkurzacz dla posiadaczy zwierząt

Odkurzacz perfect air animal pure...

artykuł-Nowy wymiar czystości
Nowy wymiar czystości

Niemiecka firma Robert-Thomas wprowadziła na polski rynek...

2015-06-23

Thomas MultiClean X10 Parquet

Thomas MultiClean X10 Parquet to marka odkurzacza piorącego z filtrem wodnym, który można zakupić obecnie w jedenastu sklepach internetowych, w tym w ośmiu od ręki. Kosztuje w nich od 1 489 do 1 658 złotych. Cechą charakterystyczną takiego urządzenia jest fakt, że wyczyści ono nawet te najtrudniej dostępne powierzchnie, jak również nawilża powietrze. Z pewnością usunie wszelakie zanieczyszczenia z twardych powierzchni, które są drewniane lub z kamienia, jak i z dywanów oraz wykładzin. Za prawidłowe funkcjonowanie danego sprzętu odpowiada przede wszystkim silnik, który działa z mocą na poziomie 1700 W.

Filtr Aqua+ zatrzymuje absolutnie wszystkie zanieczyszczenia, w tym również kurz. Poza tym, nie tylko nawilża powietrze, ale także ujemnie je jonizuje. Wpływa to na powstanie lepszego mikroklimatu w pomieszczeniach, w których został użyty prezentowany odkurzacz. Thomas MultiClean X10 Parquet oferuje między innymi funkcję zbierania rozlanych płynów o maksymalnej pojemności, sięgającej nawet dwóch litrów. Warto także zwrócić uwagę na zasięg, który wynosi do jedenastu metrów i zapewnia dostęp do każdego miejsca w domu.

W opisywanym właśnie urządzeniu zastosowano tekstylny worek o pojemności do sześciu litrów. Jest też tutaj rzadko spotykana szczotka AquaStealth, która doskonale nadaje się zarówno do odkurzania, jak również do wycierania na mokro i osuszania parkietów. Kółka EasyDrive umożliwiają tymczasem proste manewrowanie tym sprzętem, bez względu na wielkość   czyszczonych przestrzeni.

 

Komentarze (1)

Gość, 2016-01-06 16:51:57

Moc silnika tego odkurzacza to 1700 W - co w znacznym stopniu przekracza zalecenia UE dla mocy silników odkurzaczy.


Napisz komentarz