0 ilość wyświetleń: 1239 wróć do listy

POLECANE PRODUKTY:

Zobacz również

artykuł-Dobry odkurzacz dla posiadaczy zwierząt
Dobry odkurzacz dla posiadaczy zwierząt

Odkurzacz perfect air animal pure...

artykuł-Thomas MultiClean X10 Parquet
Thomas MultiClean X10 Parquet

Thomas MultiClean X10 Parquet to marka odkurzacza...

2015-06-23
artykuł-Nowy wymiar czystości

Nowy wymiar czystości

Niemiecka firma Robert-Thomas wprowadziła na polski rynek odkurzacze z filtrem wodnym AQUA+.  

Technologia Aqua+ to rozwiązanie, które eliminuje konieczność kontaktu z tradycyjnym workiem na kurz, a co za tym idzie z zaniczeszczeniami takimi jak kurz, roztocza czy alergeny.  

Przeprowadzone badania skłoniły firmę THOMAS do wniosku, że gruntowną czystośc i świeżość w domu może zapewnić  jedynie woda.  Zaprezentowana  po raz pierwszy na targach IFA 2012 technologia AQUA+ została zastosowana w najnowszych odkurzaczach marki THOMAS. Technologia AQUA+ ma dwie decydyjące zalety.  Po pierwsze to wyjątkowo efektywny sposób odkurzania bez użycia worka. Zaledwie jeden litr wody wystarczył firmie Thomas do zrewolucjonizowania procesu odkurzania.Dzięki wyjątkowej konstrukcji skrzynki filtracyjnej „AQUA+” znajdująca się w niej woda wiąże kurz, zanieczyszczenia i sierść zwierząt zapobiegając ich unoszeniu się w pomieszczeniu. Rezultatem jest odczuwalnie świeże powietrze, jak po odświeżającym, letnim deszczu. Drugą zaleta jest dokładne usuwanie plam i zabrudzeń dzieki skutecznemu systemowi natrysku pod ciśnieniem. Spryskiwanie, wycieranie i odkurzanie zamykaja się w jednym procesie. Nawet najbardziej uporczywe zabrudzenia i plamy na dywanach, tapicerce, podłogach twardych lub wewnątrz pojazdów dzieki wodzie zostają skutecznie usunięte. THOMAS w porównaniu z innymi systemami odkurzania wg własnych danych oferuje „zupełnie nowy wymiar czystości i higieny w domu”. Nic więc dziwnego, że zgloszona do patentu technologia AQUA+ cieeszy się coraz wiekszym zainteresowaniem.

Technologia Aqua+ została użyta w dwóch urządzeniach, które są dostępne na polskim rynku.

THOMAS Aqua+  Anti-Allergy

Odkurzacz oczyszczający powietrze.

„Dla mnie ważne jest, aby kurz podczas odkurzania nie krążył w powietrzu, tak jak w przypadku zwykłych odkurzaczy, lecz aby możliwe było jak najskuteczniejsze usunięcie alergenów.” Według ankiety konsumenckiej, przeprowadzonej ostatnio przez firmę THOMAS, taki pogląd reprezentuje ponad pięć milionów alergików w Niemczech. Ocenia się (wg. ECAP) że w Polsce na choroby alergiczne cierpi ok. 40% populacji, a katar alergiczny wystepuje o około 20% populacji. Dążąc do spełnienia wysokich wymagań co do higieny i jakości odkurzania tej licznej i stale rosnącej grupy alergików, firma Thomas  stworzyła odkurzacz 

THOMAS  ANTI-ALLERGY. 

Odkurzacz i antyalergiczny oczyszczacz powietrzawraz  z technologią „AQUA+” wnosi nowy wymiar czystości do domowego zacisza. Tworzą go filtr wodny  AQUA+ ze   specjalnym filtrem higienicznym, „oczyszczacz powietrza” zapewniający świeże powietrze w pomieszczeniu, niczym po letnim deszczu, jak również system filtracji pyłu drobnoziarnistego i system absorpcji alergenów. Stała, duża siła zasysania podczas odkurzania to kolejna zaleta urządzeni THOAMS AQUA+. Kurz i roztocza z dywanów lub materacy zostają związane w wodzie, a następnie po prostu usuwane, dzięki czemu nie mogą powrócić do powietrza w pomieszczeniu. Odkurzaniu nie towarzyszy zatem przykry zapach a wywiewane powietrze jest czyste i odczuwalnie świeże. Aalergicy mogą znów wziąć głęboki oddech.

THOMAS AQUA+ Pet&Family

Aby zwierzęta i ludzie mogli sie czuć w domu komfortowo.

Kochamy zwierzęta! Ponad trzy i pół miliona gospodarstw domowych w Polsce posiada koty, a w ponad sześciu milionach domów mieszkają psy. Ich właściciele szukają skutecznych metod usuwania  metod usuwania sierści oraz  plam z tekstyliów. I gdyby jeszcze nie trzeba było odkurzać przed czyszczeniem. 

THOMAS AQUA+ PET & FAMILY to najlepszy wybór dla posiadaczy zwierząt.

Odkurzacz z technologią „AQUA+” gwarantuje nowy wymiar czystości – szczególnie gdy chodzi o usuwanie sierści i plam. Do wyróżniających się cech urządzenia można zaliczyć odkurzanie na sucho z zastosowaniem systemu filtracyjnego „AQUA+” lub worka, usuwanie plam z dywanów, podłóg twardych i wnętrz pojazdów metodą ekstrakcji przez spryskiwanie, trzystopniowa regulacja mocy zasysania ze stopniem Eco, regulowana końcówka do usuwania sierści z dywanów i podłóg twardych oraz szeroka ssawka do usuwania sierści z tapicerki. 

Zestaw uzupełniono o długą, wąską końcówkę do szczelin. Urządzenie posiada szereg zastosowań. Gówne to standardowe odkurzanie z zastosowaniem innowacyjnego filtra wodnego z systemem Aqua+ lub opcjonalnie przy użyciu tradycyjnego worka, dokładne usuwanie sierści z różnego rodzaju powierzchni, jednoczesne odkurzanie i usuwanie różnego rodzaju plam z dywanów czy tapicerki – dzięki funkcji prania. Doskonale nadaje się także do czyszczenia wnętrza samochodu. Dzieki trzystopniowej regulacji siły ssania   możemy ją dostosować do każdego rodzaju powierzchni.Thomas Pet&Family jest także wyposazony w specjalnie opracowane szczotki i ssawki do usuwania sierści z dywanów, podłóg,  tapicerki czy trudno dostepnych miejsc. Do odkurzania czyszczenia na mokro  tapicerki, dywanów oraz podłóg twardych-  np. z kamienia czy terakoty w wyposażeniu standardowym są specjalne ssawki .

Produkty firmy Robert – Thomas  są dostępne w sieci RTV-EURO-AGD.

Na podst. mat. prasowych

Komentarze (0)

Napisz komentarz