0 ilość wyświetleń: 1263 wróć do listy

Zobacz również

artykuł-Dobry odkurzacz dla posiadaczy zwierząt
Dobry odkurzacz dla posiadaczy zwierząt

Odkurzacz perfect air animal pure...

artykuł-Thomas MultiClean X10 Parquet
Thomas MultiClean X10 Parquet

Thomas MultiClean X10 Parquet to marka odkurzacza...

2015-06-23

Nowoczesny odkurzacz ...

Czyste podłogi i świeże powietrze bez kurzu, roztoczy i alergenów. Dzięki odkurzaczom marki Thomas to jest możliwe.

Jesień to okres, w którym najczęściej ujawnia się alergia na roztocza kurzu domowego. W przypadku osób ze stwierdzoną alergią, objawy uczulenia mogą się nawet nasilić.

Powodem tego stanu rzeczy jest zmiana warunków w środowisku życia roztoczy. Jesień to początek okresu grzewczego z jednej strony, a z drugiej zwiększona wilgotność otoczenia. W tym czasie wiele roztoczy ginie, gdyż temperatura w naszych mieszkaniach rośnie, a wilgotność spada. Jednak nasilenie objawów alergii wynika z faktu, że alergeny powstają właśnie z produktów rozpadu roztoczy oraz ich odchodów. Także szczelność okien i brak regularnego wietrzenia pomieszczeń ma wpływ na nasilenie objawów choroby – zwiększa się ilość alergenów w powietrzu. Dlatego bardzo istotne jest dokładne odkurzanie nie tylko podłóg, ale także dywanów, tapicerki czy materacy.

Na pewno pomogą w tym bezworkowe odkurzacze firmy THOMAS – perfect air. W nowej serii, która dostępna jest w sprzedaży od końca listopada, znajdziemy dwa modele – jeden dedykowany alergikom, drugi właścicielom zwierząt.

Oba modele z serii perfect air powstały z myślą o osobach, którym szczególnie zależy na dokładnym odkurzaniu, wyeliminowaniu zapachu kurzu z pomieszczenia czy doskonałej filtracji. Odkurzacze wyposażone są w silnik o mocy 1700W, co w połączeniu z unikalnym filtrem Aqua-Pure zapewnia stałą, niezmienną siłę ssania. Filtr wodny Aqua-Pure zapewnia doskonałą filtrację kurzu, roztoczy i alergenów oraz sprawia, że powietrze w pomieszczeniu jest idealnie czyste, a jednocześnie lekko nawilżone.

Model Thomas perfect air allergy pure dedykowany jest dla osób nie tylko borykających się z problemem alergii, ale także dla wszystkich, którzy chcą mieć czyste powietrze w pomieszczeniu. Drugi model, THOMAS perfect air animal pure, ze specjalnym zestawem szczotek do zbierania sierści, jest dedykowany dla właścicieli zwierząt. Oba modele, poza filtrem wodnym Aqua-Pure, wyposażone są także w filtr HEPA1. Dodatkowo model allergy pure posiada w wyposażeniu specjalny filtr przeciwpyłowy, natomiast model animal pure, gdzie szczególnie ważne jest powstrzymanie zapachów (np. sierści), wyposażony jest w specjalny, powstrzymujący nieprzyjemne zapachy filtr z węglem aktywowanym.

Wysoki poziom filtracji kurzu domowego, roztoczy i alergenów potwierdzony jest przez rekomendacje i certyfikaty wydane przez uznane międzynarodowe instytucje zajmujące się problemami alergii: DHA - Deutsch Haut-und Allergiehilfe e.V  (Niemieckie Stowarzyszenie Pomocy Osobom z Chorobami Skórnymi i Alergiami) oraz British Allergy Associations. Pierwsza organizacja przyznała produktom serii perfect air „produkty rekomendowane dla alergików”, a druga certyfikat SEAL OF APPROVAL potwierdzający wysoką skuteczność filtracji.

Więcej informacji: www.robert-thomas.pl

Komentarze (0)

Napisz komentarz