0 ilość wyświetleń: 1697 wróć do listy

POLECANE PRODUKTY:

Zobacz również

artykuł-Dobry odkurzacz dla posiadaczy zwierząt
Dobry odkurzacz dla posiadaczy zwierząt

Odkurzacz perfect air animal pure...

artykuł-Thomas MultiClean X10 Parquet
Thomas MultiClean X10 Parquet

Thomas MultiClean X10 Parquet to marka odkurzacza...

2015-03-31

Czy odkurzanie może być zabawne? Zobacz nasze propozycje

Odkurzanie trudno nazwać czynnością miłą czy taką, którą chętnie wykonujemy. A co dopiero zabawną! A jednak jest to możliwe w przypadku odkurzaczy niemieckiej firmy Thomas. W jaki sposób? Zobaczcie sami.

Firma Thomas wprowadziła właśnie na rynek wyjątkową serię odkurzaczy crooSer. Zostały specjalnie skonstruowane tak, aby nie tylko zapewnić maksymalną jakość odkurzania, ale także by odkurzanie było naprawdę przyjemne. A warto wiedzieć, że można to osiągnąć na wiele sposobów.

Wyjątkowa jakość "made in Germany"

Odkurzacze serii crooSer zapewniają wyjątkową jakość dzięki bardzo zaawansowanej technologii oraz produkcji. Powstają one w całości w Niemczech, w fabryce firmy Thomas w Neunkirchen. Zastosowanie wyjątkowych norm kontroli jakości – na każdym etapie produckji – powoduje, że otrzymujemy wyjątkowy produkt premium z legendarną dla firmy Thomas jakością  "made in Germany".

Piękno i funkcjonalność,  a przy tym... zabawa

Nie zawsze udaje sie połączyć te dwie cechy w produktach AGD. Podczas projektowania serii crooSer było to nie lada wyzwaniem, które udało sie zrealizować w 100%. Wyjątkowo mały, lekki i zwinny – to główne cechy odkurzaczy serii crooSer. Jednocześnie sprzęty zostały wyposażone we wszystko, aby sprzątanie uczynić czynnością łatwą, przyjemną i...zabawną. Każdy   z odkurzaczy crooSer można bowiem dopasować do swojego własnego stylu. Jest to możliwe dzięki kolorowym, wymiennym zderzakom. W ciągu kilku sekund możesz zmienić wygląd swojego odkurzacza, zachowując jednocześnie doskonałą ochronę samego urządzenia, jak i mebli, ścian oraz innych sprzętów domowych.

Inne przydatne elementy wyposażenia, które znajdziemy w odkurzaczach serii crooSer to m.in:
- sterowanie za pomoca wyświetlacza dotykowego lub za pomocą  zdalnego sterowania,
- oswietlenie LED w szczotce parkiet-dywan, które włacza się automatycznie w zaciemnionych miejscach, umożliwiając tym samym dokładne odkurzanie;
- uchwyt VarioClip umożliwiający wygodne mocowanie potrzebych szczotek;
- przycisk FusClick – umożliwiający łatwe odłączenie szczotki – bez konieczności schylania się...

Tak, odkurzanie może być przyjemne!

crooSer – chroni mnie i moje meble

Odkurzanie w trudno dostępnych miejscach czy na schodach nie będzie już problemem. Wyjątkowo mały, lekki i niesłychanie zwinny crooSer sprawi,  że z łatwoscią  odkurzysz te wszystkie miejsca, które do tej pory sprawiały wiele kłopotów. Dzieki niewielkiej wadze (4,7 kg) oraz kompaktowym wymiaraom odkurzanie schodów i innych trudno dostępnych miejsc stanie się niesłychanie łatwe i przyjemne. A dzięki promieniowi pracy wynoszącemu aż 13 m z łatwością odkurzysz całe mieszkanie. Wymienne kolorowe zderzaki nie tylko pozwalają dopasować odkurzacz do swojego własnego stylu, lecz jednocześnie chronią meble i ściany przed możliwością obicia.

crooSer – wyjątkowo dobrze wyposażony

Każdy znajdzie coś dla siebie. Seria crooSer to trzy odkurzacze:
crooSer Eco plus
crooSer Animal plus
crooSer Parquet plus

Każdy z odkurzaczy serii crooSer jest wyposażony w specjalnie opracowany zestaw szczotek i ssawek. W każdym odkurzaczy znajdziemy więc turboszczotkę, szczotkę parkiet- dywan oraz oraz uchwyt VarioClip do mocowania małych ssawek i szczotek: ssawki szczelinowej, szczotki do tapicerki oraz szczotki do mebli. Standardowo odkurzacze te są wyposażone w worki o pojemności 3,5l. Co więcej, worki posiadają wbudowany filtr z węglem aktywowanym, który zatrzymuje nieprzyjemne zapachy. Za filtrację odpowiada filtr HEPA13 wykonany w technologii BlueCleanAir – bez użycia włókna szklanego.

Każdy z odkurzaczy jest zaprojektowany tak, aby spełniać inne oczekiwania.

CrooSer Eco Plus – dla ceniących sobie energooszczędność. Silnik o mocy 1000W zapewnia skuteczność pracy, wymaganą przez dyrektywę unijną odnośnie energooszczędności, która wejdzie w życie 1 września 2014 roku.  Standardowe wyposażenie obejmuje turboszczotkę, szczotkę parkiet – dywan, szczotkę do mebli, ssawkę szczelinową i szczotkę do tapicerki.

CrooSer Animal Plus – opracowny  z myślą o posiadaczach zwierząt domowych. Wyposażony w silnik o mocy 1200W zapewnia siłę ssania na poziomie 400W, sterowanie za pomocą wyswietlacza dotykowego... W standardowym wyposażeniu znajdziemy takie szczotki jak: Turboszczotkę, szczotkę parkiet – dywan z oświetleniem LED, specjalną szczotke parkiet-dywan  przeznaczoną do zbierania sierści zwierząt, szczotkę do zbierania sierści zwierząt z tapicerki, szczotkę do mebli, do tapicerki oraz ssawke szczelinową.

CrooSer Parquet Plus – opracowany, aby delikatnie i jednocześnie dokładnie dbać o parkiet. Silnik 1200 zapewniający siłę ssania 400W, sterowanie za pomocą wyświetlacza dotykowego lub zdalnego sterowania. Standardowy zestaw szczotkek w tym modelu to: turboszczotka, szzotk parkiet-dywan z oswietleniem LED, szczotka z końskim włosiem do parkietów, ssawka szczelinowa, szczotka do mebli oraz szczotka do tapicerki.

Odkurzacze Thomas crooSer są dostępne w sieci RV-EURO-AGD.

Komentarze (0)

Napisz komentarz