Piszą dla nas

Piotr Ossoliński

wie wszystko o produktach marki Thomas

Dynamiczny manager, ze sprzedażą związany od 1996 roku. Pracował dla EMI Music, NGS Technology i Samsung. Od 2013 roku kieruje działaniami Thomas w Polsce. Prywatnie ojciec 12 letniego Maksymiliana. Przez lata pracował jako DJ, stąd wieczna fascynacja muzyką każdego rodzaju. Uwielbia tę w tradycyjnym wydaniu, a jego kolekcja płyt winylowych i CD to ponad 2000 tytułów. 

Od najmłodszych lat wielbiciel motoryzacji, czemu jest wierny cały czas i na ten temat może rozmawiać bez końca. Dużo czyta, do ulubionych gatunków należy literatura fantasy, a rodzinna kolekcja książek wygląda jak mała biblioteka (w końcu nazwisko zobowiązuje).

Lubi podróże związane z historycznymi miejscami oraz zwiedzanie zamków, fortyfikacji i innego rodzaju „skorupek”, jak śmieje się rodzina. Swoje podróże – nawet te służbowe planuje tak, aby za każdym razem zobaczyć coś nowego.

Od 2012 roku czas wypełniają także psy rasy grand basset griffon vendeen. Do Voltaire’a w grudniu 2014 dołaczył D’Artagnan (Drago). Dzięki psom kolejnych kilka weekendów w roku spędza razem z rodziną poza domem, na wystawach psów rasowych. Na Idealnym Odkurzaczu odpowiada na Wasze pytania. 

Moje artykuły (5)

artykuł-Technologia CYCOON HYBRID w odkurzaczach THOMAS
Technologia CYCOON HYBRID w odkurzaczach THOMAS

ODKURZANIE NA SUCHO - THOMAS...

Zadaj pytanie ekspertowi

Wybrane pytania i odpowiedzi ekspertów można znaleźć w zakładce FAQ