Piszą dla nas

Alicja Joanna Zwierzchowska

doradzi jak efektywnie sprzątać i utrzymać porządek

W nowej roli „mamy” zmieniłam bardzo podejście do życia: interesuję się zdrowym odżywianiem, zaczęłam uprawiać jogę i dbam o porządek w domu. Każda mama wie jak trudno jest pogodzić dziecko, dom i do tego jeszcze pracę. Aby to osiągnąć, kluczowe jest zorganizowanie i systematyczne sprzątanie. 
Codziennie przeznaczam 20 min na porządki. Przy dziecku najważniejsza jest czysta podłoga, dlatego zawsze najpierw odkurzam, do tego myję podłogę, potem układam zabawki i resztę czasu przeznaczam na czyszczenie łazienki, kuchni itd. Stawiam przede wszystkim na dobry sprzęt i wszelkie akcesoria przyspieszające i ułatwiające sprzątanie, tak aby jak najwięcej czasu poświęcić córce i mężowi.

Moje artykuły (16)

artykuł-Sprzątanie samochodu
Sprzątanie samochodu

Rodzinne wyjazdy to trudny czas dla wnętrza naszego...

artykuł-Odkrywam kolejne zalety Thomasa
Odkrywam kolejne zalety Thomasa

Główną zaletą modelu Multi Clean x10...

Pierwsze spotkanie - zderzenie oczekiwań z praktyką

Każdy z nas marzy o lepszym sprzęcie, ja zawsze marzyłam o lepszym odkurzaczu. Chciałam, żeby jednocześnie bardzo dobrze odkurzał oraz mył podłogę. Do tej pory udało mi się zaspokoić tylko pierwszą potrzebę. Jeżeli chodzi o drugą, to zamiast tradycyjnie myć podłogę, jakiś czas temu kupiłam mopa natryskowego. Takie...

Zadaj pytanie ekspertowi

Wybrane pytania i odpowiedzi ekspertów można znaleźć w zakładce FAQ