5 ilość wyświetleń: 608 wróć do listy

Zobacz również

Thomas DryBox Amfibia – nowość w domu

Każdy nowy sprzęt w domu to oczywiście...

2020-08-24
artykuł-Hybrydowy domownik na medal

Hybrydowy domownik na medal

Odkurzacz ze świecącą szczotką, dwoma różnymi filtrami i całym mnóstwem bajerów? Na pewno nie kupiłabym takiego sprzętu, gdyby jego wybór zależał ode mnie ?ale że poszłam do sklepu z mężem i synem… nie żałuję!

Wiosną, po przeprowadzce do domu, okazało się, że potrzebujemy jakiegoś solidnego pomocnika w sprzątaniu. Takiego, który nie leniuchuje na kanapie przed tv, nie gra na komputerze, tylko jest zawsze dyspozycyjny. I stało się – do naszego gospodarstwa domowego dołączył Odkurzacz THOMAS Cycloon Hybrid Led Parquet. Hybryda, bo jego pierwszą opcją jest odkurzanie na sucho, gdzie brud zbiera się do specjalnych pojemników, a drugą – odkurzanie na mokro dzięki filtrowi wodnemu.

Dwie opcje Thomasa sprawiają, że przydaje się on zarówno na co dzień, jak i przy większych porządkach raz w tygodniu. Zanieczyszczenia w obu przypadkach nie wydostają się na zewnątrz, bo filtr cyklonowy szczelnie zamyka je w pojemnikach zależnie od ich wielkości, a filtr wodny wiąże w wodzie.

Mało tego, powietrze po odkurzaniu jest odświeżone, a dodatkowe filtry z węglem aktywnym powstrzymują nieprzyjemne zapachy. Jest też parę innych ciekawych opcji:

  • zbieranie wody z podłogi czy dywanu, nawet do 2.5l – tak dużo jeszcze nie rozlałam, ale wszystko się może zdarzyć
  • szczotka z końskiego włosia, idealna do parkietów, bo równocześnie poleruje, a to zawsze było moją największą bolączką
  • szczotka do usuwania włosów / sierści z tapicerki – i już bez marudzenia zabieramy psa na jednodniowe wypady
  • ssawka szczelinowa z nakładką, tak, że można odkurzyć meble, a nawet książki – zwłaszcza przydatne w biblioteczce męża!
  • oraz HIT! - Szczotka parkiet/dywan z oświetleniem LED – to ten bajer, który ostatecznie przekonał w sklepie moich mężczyzn.

I nie mogę narzekać, światło uruchamia się, gdy odkurzacz jest w ruchu i ułatwia odkurzanie np. pod łóżkiem! Działa nawet na nastolatków.

THOMAS Cycloon Hybrid Led Parquet to świetny domownik. Nie trzeba już pamiętać o workach do odkurzacza, pomieszczenie jest świeże, pachnące, a sam sprzęt poza tym, że wygodnie się nim jeździ, wygląda elegancko nawet stojąc przy szafie.

Jest to niedrogi, a bardzo skuteczny odkurzacz, który nie ma w naszym domu ani chwili wytchnienia.

Jako rodzina mieszkająca z nastolatkiem i psem w komplecie – wszyscy polecamy.

Komentarze (5)

Justyna, 2020-09-23 10:30:43

Zazdroszczę, ja mojego nastolatka za nic w świecie nie mogę zachęcić do systematycznego sprzątania. Takie światełko w odkurzaczu może by obudziło w nim odkrywcę:P


Buena, 2020-09-23 10:31:04

Zbieranie płynów to wyjątkowo przydatna opcja. Ostatnio o tym pomyślałam jak nagle zmywarka odmówiła mi posłuszeństwa, było jakoś ponad 2 litrów, więc może się zdarzyć. Pozdrawiam.


Kazimierz, 2020-09-23 10:31:36

Fajna sprawa jeśli chodzi o to, że te zanieczyszczenia nie dostają się przy odkurzaniu do powietrza. Jako alergik zawsze muszę brać niestety pod uwagę kurz.


Diwa, 2020-10-26 10:38:34

Nr 1 dla mnie to możliwość zbierania sierści z tapicerki. Zawsze mój odwieczny problem, mokra szmatka nie zawsze pomagała, a mój pies zaczął gubić teraz mnóstwo sierści. Szczotka do tapicerki-rewelacja!


Wringa, 2020-11-25 11:12:01

Przydatna ta szczotka z wbudowanym oświetleniem. W końcu można bez niespodzianek sprzątać pod łóżkiem i szafą;)


Napisz komentarz