3 ilość wyświetleń: 61 wróć do listy

Zobacz również

Konserwacja odkurzacza

Każdy z domowych sprzętów, aby nam dobrze i...

Odkurzacz - urządzenie nie tylko do podłóg

Odkurzanie to jedna z tych...

2020-01-17
artykuł-Thomas Quick Stick Turbo Plus – Sprytne sprzątanie czy modny gadżet?

Thomas Quick Stick Turbo Plus – Sprytne sprzątanie czy modny gadżet?

Od dłuższego czasu moją uwagę skupiały odkurzacze typu stick. Cenię sobie praktyczne rozwiązania, dlatego wiedziałam, że muszę przekonać się, czy te modne teraz odkurzacze to rzeczywiście must have w każdym domu czy zbędny gadżet. Postanowiłam przetestować Thomas Quick Stick Turbo Plus.

 

Z cierpliwością i podekscytowaniem czekałam na paczkę, a gdy przyszła od razu postanowiłam posprzątać swoje mieszkanie. Na początku zaskoczyła mnie możliwość użycia wielu szczotek. Wypróbowałam każdą. Kolejne doświadczenia wywołały jeszcze więcej pozytywnych emocji.

Sprzęt okazał się „strzałem w dziesiątkę”, ponieważ doskonale radzi sobie z każdą powierzchnią. Dzięki długiej rączce bez problemu (i konieczności schylania) odkurzyłam podłogę – zarówno dywan, jak i parkiet. Mniejszej wersji odkurzacza użyłam do odkurzenia kanapy i mebli. Quick Stick Turbo Plus jest lekki i poręczny, zdecydowaną zaletą jest brak kabla i duża moc ssania.

Ta wygodna wersja odkurzacza zajmuje mało miejsce i jest wprost idealna na sprytne porządki. Sticka używam najczęściej dla szybkiego, codziennego odświeżenia mieszkania, np. zbieram nim okruchy po posiłkach lub pozostałości z chodzenia „w butach po domu”. Raz w tygodniu decyduje się na bardziej precyzyjne porządki i wtedy testuje różne końcówki tego odkurzacza. Często Thomas Quick Stick Turbo Plus pomaga mi w czyszczeniu foteli samochodowych i różnych zakamarków w aucie.

Jeśli zastanawiacie się nad zakupem sticka – zdecydowanie polecam! Sprzątanie stanie się szybkie, lekkie i przyjemne. Marka Thomas kolejny raz udowodniła mi, że oferuje sprzęt naprawdę bardzo dobrej jakości!

Komentarze (3)

Izka, 2020-01-17 13:12:19

Fajny odkurzacz, przydałoby mi się coś taniego w mieszkaniu, bo z moim dużym odkurzaczem jest ten problem, że żeby go użyć trzeba wyciągnąc go z szafy, pozakloadać wszystkie części, jest dość ciężki i mało zwrotny. Gdyby się zdarzyła awaryjna sytuacja, np rozsypanie czegoś taki mały i zwinny odkurzacz nadałby się idealnie.


Paweł, 2020-01-20 01:17:50

Mam podobny odkurzacz i też sobie chwalę, bardzo przyjemne i lekkie odkurzanie, tylko często trzeba opróżniać pojemnik, ale przy takim komforcie sprzątania warto.


Basia, 2020-01-18 01:21:30

Ciekawe rozwiązanie z tymi lampkami led, na pewno ułatwia sprzątanie. Pozdrawiam


Napisz komentarz