4 ilość wyświetleń: 721 wróć do listy

Zobacz również

artykuł-Od odkurzacza do czworonoga
Od odkurzacza do czworonoga

2020 to rok bez precedensu, wiadomo… w naszym...

artykuł-Jak sprzątamy po naszych pupilach?
Jak sprzątamy po naszych pupilach?

Posiadacze zwierząt wiedzą doskonale, ile...

artykuł-JAK ODKURZACZ AMFIBIA PET ZMIENIŁ MOJE ŻYCIE
JAK ODKURZACZ AMFIBIA PET ZMIENIŁ MOJE ŻYCIE

Raz na jakiś czas w naszym domu...

2020-11-24
artykuł-Poznaj odkurzacze dla właścicieli zwierząt!

Poznaj odkurzacze dla właścicieli zwierząt!

Pogryzione kapcie, błoto po jesiennym spacerze czy nieprzyjemny zapach psa? Posiadacze zwierząt
wiedzą doskonale, jak ważne jest utrzymanie czystości podczas mieszkania z czworonogiem. Aby ułatwić
im życie, poniżej prezentujemy specjalną linię odkurzaczy Thomas, dedykowaną wszystkim miłośnikom
czworonogów.


THOMAS PERFECT AIR ANIMAL PURE – odkurzacz z tym systemem posiada filtr wodny AQUA PURE, który zatrzymuje w wodzie sierść, kurz, pyłki, roztocza i wszelkie inne alergeny. Dzięki związaniu ich w wodzie, trafiają bezpośrednio do kanalizacji. Odkurzacz jest bezworkowy oraz posiada opcję zbierania rozlanych płynów. Jego turboszczotka poradzi sobie nawet z długą sierścią naszych pupili!


Thomas TWIN AQUAWASH PET – ten odkurzacz jest bezwzględny dla sierści, kurzu, ale też błota przyniesionego z jesiennego spaceru. Oczyszcza również powietrze, a w jego zestawie znajdziemy m.in. specjalną ssawkę do tapicerki oraz do prania dywanów, a także nakładkę do zbierania rozlaych płynów.


THOMAS DryBox AMFIBIA PET – to unikalny bezworkowy hybrydowy odkurzacz piorący.
Łączy w sobie dwie funkcje:
-odkurzacza piorącego z filtrem wodnym, co pozwala na dokładne, połączone z lekkim nawilżaniem i odświeżaniem powietrza odkurzanie, a także pranie, mycie czy zbieranie wody,
-filtra cyklonowego, który umożliwia szybkie codzienne odkurzanie bez zbędnych przygotowań, a jego pojemnik składa się z trzech komór: jednej na duże zanieczyszczenia oraz dwóch na drobny pył i kurz.


Thomas Cycloon Hybrid Pet & Friends – ten bezworkowy hybrydowy odkurzacz, który wyposażony jest w filtr cyklonowy easyBox oraz filtr wodny Aqua Fresh-Air-Box. Pierwszy z nich gwarantuje higieniczne odkurzanie i opróżnianie – bez worka i kontaktu z drobnym pyłem. Drugi - umożliwia dokładne odkurzanie, połączone z nawilżaniem. W jego zestawie znajdziemy akcesoria przydatne dla właścicieli zwierząt: turboszczotkę, szczotkę do usuwania sierści z tapicerki czy specjalną szczotkę parkiet/dywan. Szerokie paski do zbierania sierści na szczotce do tapicerki oraz szczotce parkiet/dywan, dodatkowa gumowa wycieraczka w szczotce do podłóg, umożliwiająca zbieranie płynów, czy możliwość otwierania turboszczotki w celu oczyszczenia wałka – to naprawdę przydatne rozwiązania.


THOMAS AQUA+ PET & FAMILY PLUS – ten sprzęt to specjalista w usuwaniu sierści i plam. Umożliwia dogłębne czyszczenie i odplamianie dywanów, tapicerek i wykładzin. Dzięki filtrowi AQUA+ zassany kurz, sierść, pyłki, roztocza i inne alergeny są całkowicie wiązane w wodzie, a
następnie wylewane wprost do kanalizacji, co zapewnia odczuwalnie świeższe powietrze w pomieszczeniu. Akcesoria dostępne w jego zestawie to m.in. Ssawki szczelinowe, ssawki do prania tapicerki i dywanów, a także ssaka do przetykania syfonów.

Wszystkie odkurzacze Thomas, dedykowane posiadaczom czworonogów, są bezworkowe, dzięki czemu opróżnianie ich z brudu jest maksymalnie higieniczne. Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom i filtrom oraz dostępnym w zestawach rozmaitym szczotkom i ssawkom, prezentowane sprzęty doskonale pomagają utrzymać czystość i maksymalnie zaoszczędzić czas potrzebny na sprzątanie, dzięku czemu mamy go więcej dla naszych pupili!

Komentarze (4)

Thom, 2021-01-02 22:56:24

Najbardziej podoba mi się idea odkurzacza Amfibia bo daje to chyba największą uniwersalność jeśli chodzi o użycie-można na zmianę wykorzystać filtr wodny albo cyklonowy. Pewnie częściej używałbym tego cyklonowego, że względu na prostszą obsługę ale filtr wodny na pewno też zostałby użyty przy praniu dywanów i do odświeżenia powietrza raz na jakiś czas.


Dexa, 2021-01-02 22:56:41

Spory wybór, ale dzięki temu, że wszystkie są opisane w jednym artykule pomoże podjąć decyzję o zakupie. Mi zdecydowanie pomógł;)


Margot, 2021-01-02 22:56:55

W końcu są odkurzacze, które wprost są dedykowane posiadaczom zwierząt. Pamiętam jak jeszcze 10 lat temu męczyłam się z odkurzaniem i czyszczeniem dywanów z sierści i innych pieskowych brudów, strasznie z tym dużo było zachodu. Teraz to wystarczy podłaczyć odkurzacz i nie ma problemu z praktycznie żadną powierzchnią, a potem wystarczy opróżnić pojemnik zamiast wymieniać albo opróżniać worki z kurzem i innym świństwem. Super sprawa


Tara, 2021-02-02 15:36:42

Zamierzam kupić model Cycloon Hybrid Pet & Friends i się coraz mocniej o tym przekonuję. Dzięki za artykuł, bo mogę sobie porównać wszystkie modele, a zależy mi właśnie na odkurzaczu, który dobrze poradzi sobie z psią sierścią


Napisz komentarz