3 ilość wyświetleń: 119 wróć do listy

Zobacz również

artykuł-Jak sprzątamy po naszych pupilach?
Jak sprzątamy po naszych pupilach?

Posiadacze zwierząt wiedzą doskonale, ile...

artykuł-JAK ODKURZACZ AMFIBIA PET ZMIENIŁ MOJE ŻYCIE
JAK ODKURZACZ AMFIBIA PET ZMIENIŁ MOJE ŻYCIE

Raz na jakiś czas w naszym domu...

artykuł-Porządek w domu pełnym zwierząt
Porządek w domu pełnym zwierząt

Zasady i porady związane z utrzymaniem...

2020-08-12
artykuł-Od odkurzacza do czworonoga

Od odkurzacza do czworonoga

2020 to rok bez precedensu, wiadomo… w naszym gospodarstwie domowym dziwne rzeczy zaczęły się dziać już w styczniu, gdy mój chłopak sam z siebie uznał, że potrzebujemy nowego odkurzacza! Alleluja! Natchniony tym pomysłem zaczął przeszukiwać Internet, a ja postanowiłam dać mu wolną rękę i spróbować się nie wtrącać. I pewnego dnia ujrzałam w domu THOMAS TWIN AQUAWASH PET. Ciekawie wyglądający, z dodatkami w ulubionym kolorze wybierającego, czyli pomarańczowym. No ciekawie, ciekawie… tylko, że my chyba nie mamy żadnego zwierzęcia na stanie?

Usłyszałam odpowiedź, że to przecież żaden problem... A odkurzacz ma wiele zalet, bo:

- jest sprzętem piorącym z filtrem wodnym

- ściera brud, błoto i kurz

- oczyszcza powietrze

- posiada wiele różnych dodatków, których nie chciałabym nazwać zabawkami, aby nie zabijać motywacji do sprzątania????

I faktycznie, warto było zaufać drugiej połówce i pozwolić wybrać sprzęt! Niemal każda szczotka, ssawka czy końcówka znalazła zastosowanie po tym idealnie przemyślanym zakupie. I tak od stycznia nasze porządki zyskały nowy standard:

- jeśli tylko coś się rozleje - w ruch idzie Thomas

- dywany i tapicerki – wyprane

- cały brud - zatrzymany się w wodzie

- powietrze w mieszkaniu - nawilżone

- bezrobotna najdłużej była turboszczotka, ta do zbierania sierści zwierząt, ale ponieważ wiadomo, że rok 2020 jest przewrotny to i my zdecydowaliśmy się na szaloną decyzję i w czerwcu nasza rodzina powiększyła się o małego, szczekającego kudłacza ????

Teraz już bez dwóch zdań serdecznie polecamy THOMAS TWIN AQUAWASH PET - prosty w obsłudze i higieniczny sprzęt do domu, w którym mieszka zwierzę, zwłaszcza gubiące sierść. Dzięki ciekawym kolorom odkurzacz wygląda zupełnie trendy. Co więcej, jakość odpowiada cenie, a ta jest zupełnie przystępna.

A jeśli kupiliście THOMAS TWIN AQUAWASH PET, a jeszcze nie macie zwierzaka… cóż, zawsze można nadrobić, my polecamy!

Komentarze (3)

Ewa Kosel, 2020-09-23 10:29:05

Super artykuł! Właśnie zastanawialiśmy się nad wyborem odkurzacza do sierści co wysprząta podłogi dywany no i tapicerkę bo nasz pekińczyk lubi się wylegiwać dosłownie wszędzie. Ale jak widać mamy już ułatwioną decyzję! ;)


Kornelia, 2020-09-23 10:29:31

Ja co prawda zwierzęcia nie mam ale jak czytam jakie bajery ma ten odkurzacz sama bym taki sprzęt przygarnęła. Kto wie, może mój "Luby" by się w końcu przekonał do przygarnięcia kota do naszego mieszkania.


Jess, 2020-09-23 10:30:07

U nas też mąż kupował odkurzacz i bardzo dobrze, bo tak mu się spodobały te wszystkie opcje, że aż sam z siebie rwie się do sprzątania;)


Napisz komentarz