4 ilość wyświetleń: 446 wróć do listy

Zobacz również

artykuł-Poznaj odkurzacze dla właścicieli zwierząt!
Poznaj odkurzacze dla właścicieli zwierząt!

Pogryzione kapcie, błoto po...

artykuł-Od odkurzacza do czworonoga
Od odkurzacza do czworonoga

2020 to rok bez precedensu, wiadomo… w naszym...

artykuł-JAK ODKURZACZ AMFIBIA PET ZMIENIŁ MOJE ŻYCIE
JAK ODKURZACZ AMFIBIA PET ZMIENIŁ MOJE ŻYCIE

Raz na jakiś czas w naszym domu...

2020-03-03

Jak sprzątamy po naszych pupilach?

Posiadacze zwierząt wiedzą doskonale, ile radości mogą dać im ich pupile. Wiedzą również bardzo dobrze, że czasem sprzątanie po zwierzakach to wyzwanie.

Z przeprowadzonych badań wynika, że odkurzanie to wciaż najbardziej popularny sposób na utrzymanie porządku w domach zwierzolubnych. Ciekawe, że prawie połowa z nas odkurza nawet 2-3 razy w tygodniu, a aż 94% posiadaczy zwierząt sprząta szczególnie dokładnie wówczas, gdy spodziewa się gości. To, co łączy posiadaczy psów i kotów, to przede wszystkim wyzwanie, które stanowi wszechobecna sierść.

Dziś prezentujemy grafiki z badań, które zostały przeprowadzone na właścicielach zwierzaków. Sprawdź, czy ich odczucia zgadzają się z Twoimi!

Komentarze (4)

Leksja, 2020-03-09 09:55:14

To prawda, że najczęściej i najdokładniej sprząta się kiedy mają przyjść goście albo na święta. W moim przypadku to dość oczywiste bo niektórzy z moich znajomych mają alergię na sierść, więc przed ich odwiedzinami muszę się postarać, żeby tego wszystkiego było jak najmniej. Pozdrawiam


Ania_04, 2020-03-09 09:57:47

W sumie całkiem przydatna garść statystyk, przynajmniej dla mnie bo przymierzam się do przygarnięcia pieska ze schroniska. No cóż, trzeba będzie trochę zwiększyć częstotliwość sprzątania.


Karolek, 2020-03-15 01:15:15

Mam psa i kota i u mnie wbrew pozorom więcej sprzątania jest po kocie. Ilość sierści jaką po sobie zostawia jest nie do pomyślenia. Dobrze, że mamy odkurzacz, który dość dobrze zbiera sierść z dywanów i tapicerki bo nie wiem co by to było.


Sylwia_30, 2021-02-02 15:38:12

Wygląda na to, że ja jestem gdzieś pomiędzy w tych statystykach, bo średnio odkurzam 5 razy w tygodniu, a jeśli chodzi o zwierzaki to największym wyzwaniem przy moim psie jest sierść i zapach. Pozdrawiam


Napisz komentarz