5 ilość wyświetleń: 635 wróć do listy
2020-10-01
artykuł-THOMAS - Dokładne Czyszczenie za pomocą Wody zapisane jest w naszym DNA

THOMAS - Dokładne Czyszczenie za pomocą Wody zapisane jest w naszym DNA

Woda jest wyjątkową substancją. Poruszana powietrzem, wytwarza potężne fale, spada z góry z ogromną siłą, płynie, drąży, wypływa z ziemi, podgrzewa się, gotuje i paruje, zamarza. Krąży w przyrodzie, utrzymując życie na Ziemi. Energia, jaka jest za jej pomocą generowana, może zasilić prądem elektrycznym całe miasta. Woda jest też w stanie miażdżyć lub ciąć lepiej niż najsprawniejsza prasa czy przecinarka. Podgrzana do odpowiedniej temperatury, zabija szkodliwe drobnoustroje. Odpowiednio użyta, czyści, filtruje i nawilża. W końcu stanowi aż 70% całkowitej masy ludzkiego ciała. W Thomas doskonale zdajemy sobie sprawę z ogromnej siły wody, dlatego korzystamy z niej najlepiej jak potrafimy. Dla nas, podobnie jak dla organizmu człowieka, woda to podstawa, a czyszczenie za jej pomocą jest zapisane w naszym DNA.

Projektując odkurzacze wodne marki Thomas koncentrujemy się na tym, aby nasze urządzenia myły, odkurzały, prały i odświeżały najdokładniej, jak to tylko możliwe. Wiele lat doświadczeń, badań i udoskonalania rozwiązań technologicznych, stosowanych w naszych produktach zaowocowały stworzeniem linii odkurzaczy, w których maksymalnie efektywne wykorzystanie wody przekłada się na maksymalnie efektywne czyszczenie. Ta bezwzględna solidność oznacza dla Ciebie wygodę, komfort, poczucie świeżości w domu i dobre samopoczucie. Odkurzacz wodny Thomas pozwoli Ci wyczyścić dywany, podłogi oraz kanapy na 100%, jak również pomoże odświeżyć powietrze, którym oddychasz. Bez kompromisów i wyrzeczeń.

Skuteczność wody w procesie czyszczenia urządzeniem marki Thomas wynika z jej właściwości. Płyn ten wiąże wszelkie roztocza, pyły, kurz, brud, sierść i inne substancje niepożądane, zatrzymując je w środku. Po zakończeniu sprzątania, woda wraz z zebranymi nieczystościami wylewana jest prosto do kanalizacji, dzięki czemu masz pewność, że ani drobinka kurzu, ziarnko piasku lub włos nie przedostanie się z powrotem do pomieszczenia. 

Usuwanie zanieczyszczeń z podłogi, dywanów i mebli to nie wszystko. Woda w odkurzaczach Thomas ma także właściwość, której nie posiada żaden odkurzacz tradycyjny, a mianowicie odświeża i nawilża powietrze. Wydmuchiwane z urządzenia powietrze przechodzi przez filtr wodny, co sprawia, że cząsteczki H2O przedostają się do pomieszczenia, poprawiając mikroklimat. W efekcie zamiast nieprzyjemnej woni unoszącego się kurzu, tak charakterystycznej dla odkurzaczy workowych, w powietrzu czuć świeży zapach, a powietrze jest wyraźnie wilgotniejsze.

Urządzenia Thomas sprawdzają się także wtedy gdy istnieje konieczność umycia paneli lub posadzki. Technologia, którą stosujemy, pozwala na jednoczesne odkurzenie, wyczyszczenie z użyciem wody oraz osuszenie podłogi. Taka procedura 3w1 pozwala zmaksymalizować efekt sprzątania, przy jednoczesnej minimalizacji wysiłku. Nakładana równomiernie, za pomocą specjalnej szczotki, woda ze środkiem czyszczącym rozpuszcza plamy oraz wiąże brud i kurz, a następnie jest zbierana i wciągana do środka. To wszystko dzieje się w dwóch prostych ruchach. Podłoga staje się idealnie czysta i sucha. Po raz kolejny dzięki użyciu wody masz pewność, że nawet zaschnięty brud nie pozostanie na panelach, lecz razem z wodą trafi do kanalizacji.

Woda w odkurzaczach Thomas ma także zastosowanie w sytuacjach, gdy przypadkiem ubrudzisz swój dywan lub tapicerkę kawą, winem lub błotem. W takich przypadkach plamę należy oczyścić, zasysając nadmiar wilgoci i brudu, a następnie potraktować wodą z detergentem i na koniec usunąć jej nadmiar. A to wszystko za pomocą jednego urządzenia Thomas, wyposażonego w odpowiednią szczotkę, także w kilku prostych ruchach i w mniej niż 5 minut.

Chcemy, abyś mógł posprzątać swój dom dokładnie, szybko i bez trudu. Wierzymy, że jest to możliwe tylko za pomocą wody, dlatego też wykorzystujemy jej oczyszczającą moc w odkurzaczach Thomas. Przetestuj jeden z nich i przekonaj się, że solidne czyszczenie wodą mamy w swoim DNA.

 

Komentarze (5)

Agata, 2020-10-26 10:35:22

Dobrze wiedzieć jak dokładnie z technicznego punktu widzenia przebiega proces sprzątania takim odkurzaczem. Fajny i przydatny artykuł;)


Taras, 2020-10-26 10:35:41

Zgadzam się, odkurzacze wodne potrafią czyścić powierzchnie ale i powietrze najlepiej. Teraz, w czasie pandemii odkurzamy dużo częściej i coraz bardziej doceniamy dobrodziejstwo filtra wodnego.


Maria23, 2020-10-26 10:35:56

Szczególnie podoba mi się opcja czyszczenia trudnych plam, np wina, z którymi naprawdę ciężko się uporać. Po ostatniej domówce mam winną plamę na jasnym dywanie i na tapicerce, coraz częściej myślę o kupieniu takiego odkurzacza...


Jacek, 2020-11-25 11:11:27

Filtr wodny ma jeszcze jedną bardzo fajną właściwość, o której jest tu nadmienione ale mało kto zdaje sobie sprawę jak ważne jest nawilżanie powietrza, zwłaszcza w zimie i ogólnie okresie grzewczym, kiedy powietrze bardzo się wysusza od kaloryferów i czasem jest trudno oddychać. Dla tego w czasie jesienno-zimowym odkurzam z filtrem wodnym regularnie, co 2 dni


Grażyna, 2021-01-02 23:01:12

Mam odkurzacz z filtrem wodnym i jak go używam to rzeczywiście czuję, że dom jest naprawdę wysprzątany, panele aż błyszczą. Pozdrawiam


Napisz komentarz