1 ilość wyświetleń: 1004 wróć do listy
2016-06-13

Pochodzenie „Made in Germany” zobowiązuje

Jaki powinien być według Ciebie idealny odkurzacz? Zastanowisz się chwilę i z dużym prawdopodobieństwem powiesz, że powinien być to produkt dobrej jakości. Tak, zgodzę się  z Tobą, wysoka jakość jest czymś podstawowym i nie podlegającym dyskusji. Jeśli jesteś posiadaczem domowego zwierzaka, powiesz „niech dobrze usuwa sierść”, jeśli zmagasz się z alergią, istotny jest dla Ciebie system filtracji. Może wskażesz, że liczy się dla Ciebie wysoka moc ssąca oraz małe gabaryty. Tak naprawdę opinii na tak postawione pytanie, może być wiele, ponieważ idealny odkurzacz to ten, który spełnia TWOJE indywidualne potrzeby. A co powiesz, jeśli zapewnię Cię, że z dużym prawdopodobieństwem twój idealny odkurzacz znajdziesz wśród bogatej oferty Thomas - i to bez względu na oczekiwania, jakie wobec tego domowego sprzętu posiadasz.

Co sprawia, że stworzona przez niemiecką firmę Thomas kolekcja odkurzaczy jest tak wyjątkowa i uwzględniająca tak wiele oczekiwań?  Bardzo istotne znaczenie mają wartości i zasady jakie wyznaje sam producent. Podstawowym wyróżnikiem produktów marki Thomas jest bardzo wysoka jakość wykonania produktu, za którą stoi niemiecka precyzja i dbałość o doskonałe wykonanie każdego szczegółu odkurzacza. Bieżąca kontrola i dokładny monitoring całego procesu produkcyjnego są możliwe, ponieważ cała produkcja, nieprzerwanie od momentu powstania firmy, odbywa się a terenie Niemiec. Firma Thomas to również bogactwo doświadczeń, gdyż historia firmy sięga już ponad 100 lat.  Ponad 100 lat wsłuchania się w oczekiwania i potrzeby klientów i tworzenia takich produktów, które potrafią je zaspokoić. To właśnie takie podejście, pozwoliło stworzyć szeroką gamę produktów, z których każdy odpowiada różnorodnym rodzajom oczekiwań. Kolekcję odkurzaczy Thomas tworzą tak zwane odkurzacze wodne oraz tradycyjne odkurzacze workowe.

Odkurzacze wodne to, mówiąc dokładniej odkurzacze z filtrem wodnym. Modele z wodnym filtrem AQUA + gwarantują spełnienie najwyższych wymagań dotyczących czystości. Technologia skrzynki filtracyjnej AQUA + sprawia, że znajdująca się w nim woda, wiąże wszelkie zanieczyszczenia, brud oraz najmniejsze drobinki kurzu. Nie przedostają się one do powietrza, nie osadzają na przedmiotach oraz nie są wdychane przez domowników. Przekłada się to na wiele korzyści, ważnych m.in. posiadaczy zwierząt, o których szczególnie marka Thomas dba. To właśnie z myślą o nich powstał model THOMAS AQUA+ PET & FAMILY. Wyposażony jest on w specjalne szczotki i ssawki, które w połączeniu z dużą mocą ssącą, doskonale radzą sobie z trudno usuwalną sierścią. Funkcja natrysku pod ciśnieniem ułatwia usuwanie plam i zabrudzeń z podłogi, dywanu czy tapicerki. Z kolei model THOMAS AQUA+ MULTI CLEAN X10 PARQUET polecany jest szczególnie wszystkim tym, którzy oczekują wielofunkcyjnego urządzenia. Chcą aby ich sprzęt zapewniał nie tylko efektywne odkurzanie, ale również umył podłogę, w tym wymagające szczególnej ochrony parkiety, czy nawet wyczyścił tapicerkę. THOMAS AQUA+ MULTI CLEAN X10 PARQUET dzięki posiadanym w zestawie końcówkom m.in.: ssawce do prania dywanów i zbierania wody, ssawce do prania tapicerki oraz szczotce AquaStealth do odkurzania, zmywania i wycierania podłóg drewnianych, tworzy wielofunkcyjny sprzęt o szerokich możliwościach czyszcząco-myjących.

Thomas udowadnia, że odkurzacze mogą nie tylko oczyścić podłogi czy przedmioty, ale również powietrze, w czym świetnie sprawdzają się dedykowane alergikom modele THOMAS PERFECT AIR. Uczulać może kurz, a dokładniej obecne w nim roztocza oraz sierść zwierząt. W walce z tymi wszystkimi alergenami pomocne są wyłącznie odkurzacze bezworkowe z filtrem wodnym. Stosowany w modelach THOMAS PERFECT AIR ALLERGY PURE oraz THOMAS PERFECT AIR ANIMAL PURE, filtr AQUA PURE, podczas odkurzania oczyszcza dodatkowo powietrze, czego efektem jest świeży zapach w odkurzanym pomieszczaniu. Brud i wszelkie drobinki kurzu są zbierane w module filtra AQUA PURE, a po zakończeniu odkurzania są po prostu wylewane razem z wodą. Tym samym nic nie może przedostać się z powrotem do powietrza.

Thomas to oczywiście nie tylko odkurzacze wodne. Dla wszystkich tych, którzy preferują tradycyjne workowe odkurzacze, dedykowane są modele CROOSER. To odkurzacze o wysokiej mocy, przy jednocześnie niewielkich swoich gabarytach, lekkie i wygodne w przenoszeniu. THOMAS CROOSER występuje w kilku wariantach, tak aby każdy mógł wybrać taki model, który najlepiej odpowiada jego potrzebom.

Po wstępnym zapoznaniu się z ofertą odkurzaczy Thomas, który z modeli najbardziej przypadł Tobie do gustu? Który z nich stanie się synonimem Twojego idealnego odkurzacza? Zachęcam Cię do poznania szczegółów dotyczących  każdego, zapraszam do odwiedzenia zakładki Produkty, w której znajdziesz dokładne opisy wyposażenia, cech i zalet danego modelu odkurzacza Thomas. 

Komentarze (1)

perfekcyjna, 2016-06-20 11:40:08

Znaleźć teraz sprzęt domowy produkowany gdzie indziej niż w Chinach, gratulacje !


Napisz komentarz