0 ilość wyświetleń: 2758 wróć do listy
2015-06-23
artykuł-Odkurzacze firmy THOMAS - Made in Germany

Odkurzacze firmy THOMAS - Made in Germany

Odnosi się to również do odkurzania: produkty „Made in Germany“ odznaczają się wartościami, które są cenione przez konsumentów. CrooSer firmy THOMAS jest znakomitym przykładem „Made in Germany” – od koncepcji do produktu: odkurzacz o dużej mocy ssania, kompaktowy, niewielkich rozmiarów i cichy, dzięki któremu sprzątanie mieszkania lub domu staje się większą przyjemnością.

Odkurzacz Made in Germany
Produkty, które oznaczone są jako „Made in Germany“, cieszą się również w dzisiejszych czasach, jak pokazują najnowsze badania, szczególną opinią. Konsumenci na całym świecie nadal wiążą z oznaczeniem pochodzenia wartości takie jak jakość, długotrwałość, wysoka funkcjonalność oraz innowacyjność.

Odkurzacze firmy THOMAS są Made in Germany – oraz doskonałym przykładem sukcesu przedsiębiorstwa rodzinnego, które od ponad 100 lat kieruje się dewizą „wszystko, co najlepsze dla klientów”. Robert Thomas, Metall und Elektrowerke GmbH & Co. KG ma do dzisiaj swoją siedzibę w Neunkirchen w Siegerlandzie (Nadrenia Północna – Westfalia). Na tym stanowisku ponad 300 pracowników ma swoje miejsce pracy, nie tylko w tym przedsiębiorstwie. Również w procesie wyboru dostawców komponentów preferowani są partnerzy produkcyjni z okolicy – zapewnia to krótkie drogi transportu oraz większą elastyczność. Częścią kultury przedsiębiorstwa THOMAS od ponad 50 lat jest to, że firma kształci sama młodych pracowników, przez co otrzymują oni długoterminową perspektywę.

Eksperci w zakresie okurzania
W historii przedsiębiorstwa znaczącym kamieniem milowym jest produkcja pierwszej w Europie pralki metalowej napędzanej elektrycznie pod koniec lat 1940-tych. W dzisiejszych czasach know-how koncentruje się na opracowaniu oraz produkcji wysokiej klasy odkurzaczy, które stale poprzez innowacje, udowadniają wydajność tego przedsiębiorstwa z tradycjami. Również crooSer THOMAS jest jednym z tych produktów, które konsekwentnie kontynuują filozofię firmy THOMAS.

Za pomocą szerokiej palety funkcjonalnych oraz wydajnych odkurzaczy workowych oraz bezworkowych odkurzaczy z filtrami AQUA THOMAS zajął pozycję jako marka o jakości „Made in Germany“ i jest ceniony w ponad 30 krajach dookoła świata.

THOMAS. Orzeźwiająco inne odkurzanie.

Komentarze (0)

Napisz komentarz