0 ilość wyświetleń: 720 wróć do listy
2015-02-25
artykuł-CrooSer firmy THOMAS w Formule 1

CrooSer firmy THOMAS w Formule 1

Europa ma oszczędzać prąd, albo mówiąc inaczej: obchodzić się bardziej wydajnie z energią. Najpierw dotyczyło to klasycznej żarówki - z powodu brakującej wydajności została ona wymieniona w handlu na nowoczesne alternatywy. Teraz komisarze unijni swoją uwagę skupiają na odkurzaczach: zmiany również przyczynią się do oszczędzania energii.

Wydajność energetyczna podczas odkurzania: wyzwanie dla techniki

Podobnie jest w Formule 1 - gdy zmienia się regulamin, inżynierowie muszą coś wymyślić, aby móc rozpoczynać wyścigi na pole position. Cały pakiet składający się z silnika, aerodynamiki oraz podwozia musi być dopasowany. Chociaż odkurzacz nie jest bolidem Formuły 1, to również tutaj ważne jest optymalne zgranie. Aby osiągnąć wysoką skuteczność usuwania kurzu przy mniejszym poborze prądu, konieczne jest właściwe wyregulowanie. Nowa generacja silników Croosera firmy THOMAS ma moc znamionową w wysokości maks. 650 Watt i tym samym osiąga klasę królewską odkurzaczy: efektywności energetycznej A.

Wszystkie komponenty Croosera, od obudowy, filtra, węża ssącego, aż po dysze, zostały przepracowane w zakresie techniki przepływu prądu powietrza, aby zapewnić maksymalną wydajność odkurzania.

Najlepsze rezultaty przy mniejszym zużyciu prądu

1 września 2014 weszła w życie nowa regulacja UE dotycząca odkurzaczy. Crooser firmy Thomas spełnia w pełni warunki nałożone w dyrektywach i otrzymuje od niezależnych instytucji badających w świadectwie etykiety energetycznej doskonałe oceny. Mały odkurzacz high-tech Crooser stoi w pierwszym rzędzie nie tylko w zakresie wydajności energetycznej. Zdobywa punkty również w innych dyscyplinach: z 71 dB(A) osiąga bardzo dobry wynik w zakresie emisji hałasu. Wyposażony w system filtrowy Blue CleanAir HEPA 13 bez włókna szklanego przekonuje dodatkowo wynikiem odkurzania i otrzymuje również w klasie emisji kurzu najwyższą ocenę.

Używamy naszego know-how, aby zaoferować naszym klientom optymalne produkty. Mały, lekki, ekstremalnie zwrotny, oszczędny w zużyciu prądu –  po prostu mocny, jeśli chodzi o czystość w całym domu, Crooser.

Komentarze (0)

Napisz komentarz