2 ilość wyświetleń: 343 wróć do listy
2021-02-24
artykuł-Kot w mieszkaniu i Amfibia PET – współpraca idealna!

Kot w mieszkaniu i Amfibia PET – współpraca idealna!

Nowe mieszkanie i nowy kot… tak zaczyna się nasza historia ???? no, dobra, mieszkanie do remontu a kot ze schroniska, ale jednak obie rzeczy po raz pierwszy NASZE. Mieszkanie urządzamy więc wg potrzeb całej trójki. Jako, że wybór elektroniki przypadł mężowi, to i odkurzacz mamy bardzo ciekawy. Ale już wiemy, że się sprawdza, więc polecamy!

Otóż w poszukiwaniu sprzętu mój mąż zabłądził do różnorakich stron z porównywarkami i konfiguratorami odkurzaczy. I tak do naszego mieszkania wybrany został THOMAS DryBox AMFIBIA PET. Tak, AMIFIBIA! Brzmi, jakby niczego się nie bał, prawda? I ku mojej radości wygląda na to, że tak jest.

Amfibia Pet wyprodukowana przez niemiecką firmę Thomas to bezworkowy, hybrydowy odkurzacz piorący. W praktyce jest to odkurzacz, który posiada:

- filtr cyklonowy, czyli taki do odkurzania na sucho, który jednocześnie separuje zanieczyszczenia wg rozmiaru – posiada jedną komorę na duże śmieci i dwie na mniejsze. Już samo to jest bardzo praktyczne dla posiadaczy kotów i sprzątania po ich wybrykach. Dodatkowo, odkurzacz nie posiada worków, więc komory z zanieczyszczeniami opróżnia się w naprawdę higieniczny sposób, czyszcząc je pod bieżącą wodą;

- filtr wodny, w sam raz do odkurzania połączonego z lekkim odświeżaniem i nawilżaniem powietrza, a także prania, zbierania rozlanych cieczy czy mycia.

Myślę, że już rozumiecie, o co mi chodzi, kiedy mówię, że ten odkurzacz przy kocie jest idealny? Niezależnie, czy aktualną zabawką byłą doniczka z ziemią, czy butelka z wodą; zawsze kiedy chcemy posprzątać sierść lub znaleźć rozsypane resztki jedzenia, Thomas wie co robić.

Poza wymienionymi filtrami w komplecie jest kilka innych zbawiennych części:

- ssawka szczelinowa, także z nakładką do mebli,

- ssawka do prania tapicerki,

- ssawka do prania dywanów,

- turboszczotka (ta do sierści!).

Cały odkurzacz jest praktyczny, intuicyjny w użyciu, zwrotny i pozwala posprzątać dużą powierzchnię.

Myślę, że powyższym opisem zachęciłam posiadaczy futrzaków do zaopatrzenia się w sprzęt firmy Thomas. Nasza trzyosobowa rodzina bardzo go sobie chwali, wiec polecamy dalej!

Komentarze (2)

Matylda, 2021-03-01 07:42:27

U mnie kiedy mój kocurek był jeszcze młody, czyli tak naprawdę do dwóch lat to było istne pobojowisko w mieszkaniu, wszędzie go było pełno i co chwila coś lądowało rozbite, rozsypane albo pochowane po zakamarkach i po miesiącu znajdywaliśmy różne skarby np w kanapie. Ale nie zamienilibyśmy tego czasu na nic innego, bo taki kotek to mnóstwo radości choć nie ukrywam że na tamten czas taki właśnie odkurzacz by się nam przydał;)


Artur_34, 2021-03-01 07:43:03

Również mamy odkurzacz z filtrem wodnym i przydawał się niesamowicie w czasie kiedy kot uczył się się załatwiać do kuwety. Podłogi były umyte, odświeżone i nieprzyjemny zapach znikał od razu. Pozdrawiam


Napisz komentarz