5 ilość wyświetleń: 584 wróć do listy
2020-12-22
artykuł-TECHNOLOGIA AQUA TWIN Innowacja w odkurzaniu

TECHNOLOGIA AQUA TWIN Innowacja w odkurzaniu

Czyste i świeże powietrze jest dzisiaj na wagę złota. Smog przez okna, drzwi i naturalną wentylację wciska się do naszych mieszkań i domów. Dodatkowo coraz więcej z nas, w tym dzieci, cierpi na alergie. Alergeny tworzą się nawet podczas codziennych zajęć typu sprzątanie czy zabawa z psem.  Dlatego tak ważne jest używanie odkurzacza, który nie zanieczyszcza dodatkowo powietrza w naszym otoczeniu. Dzięki unikatowej technologii AQUA TWIN odkurzacze Thomas nie tylko nie zanieczyszczają powietrza, ale również delikatnie je nawilżają.

 

Technologia Aqua Twin. Jak to działa?

System Aqua Twin wykorzystuje wodę do oczyszczania zabrudzonego powietrza. Zamiast tradycyjnego worka do odkurzacza, potrzeba jedynie 1 litra czystej wody (co pozwala dodatkowo oszczędzać pieniądze i chronić środowisko). Nawilżanie napływającego powietrza za pomocą dysz Wet-Jet sprawia, że wilgoć w niej zawarta osadza się na ziarnach pyłu, które stają się cięższe. Efekt wirowy wydala te ciężkie, zwilżone cząstki pyłu i wiążę je z wodą. W efekcie odkurzacz bezpiecznie wiąże w wodzie kurz, sierść zwierząt, pyłki i inne alergeny. Zapobiega również przedostawaniu się zanieczyszczeń do powietrza podczas odkurzania. Po sprzątaniu w mieszkaniu będzie zauważalnie świeższe powietrze.

 

Czyszczenie na mokro pod wysokim  ciśnieniem

Kolejnym nowatorskim wykorzystaniem technologii Aqua Twin jest zastosowanie specjalnego systemu dysz wysokociśnieniowych do czyszczenia i usuwania plam. Woda pod wysokim ciśnieniem wypływająca z dyszy i specjalny środek czyszczący Thomas rozpuszcza plamy, brud i jest natychmiast zasysana do filtra wody. Poruszająca się do przodu końcówka odkurzacza zanurza się głęboko w czyszczonej powierzchni, odciągana  do tyłu powoduje, że  przepływające z dużą prędkością powietrze pochłania rozpuszczone zanieczyszczenia i większość nałożonej wody. Dzięki zastosowaniu tej technologii  odkurzanie, głębokie czyszczenie, suszenie i odświeżanie powietrza można zrobić za jednym razem.

 

WYPRÓBUJ JEDEN Z MODELI WYKORZYSTUJĄCYCH TECHNOLOGIĘ AQUA TWIN

 

Odkurzacz THOMAS TWIN AQUAWASH

Thomas Twin AquaWash to wszechstronny i uniwersalny odkurzacz z filtrem wodnym. Nadaje się do odkurzania dywanów jak i twardych podłóg, do czyszczenia detergentem i do wchłaniania rozlanych płynów. Może być również stosowany do czyszczenia mebli tapicerowanych. Jego filtr wodny skutecznie wiąże kurz, włosy, pyłki i inne zanieczyszczenia. Dzięki dużej mocy silnika i pompie wysokociśnieniowej głęboko i dokładnie usuwa wszelkie uporczywe zabrudzenia. Ten wyprodukowany w Niemczech odkurzacz to idealne rozwiązanie dla każdego, kto ceni sobie wysoką jakość, szerokie spektrum zastosowań i uniwersalność. Odkurzacz Thomas Twin AquaWash sprawdzi się zarówno jako odkurzacz do codziennego sprzątania, poradzi sobie z rozlaną zupą czy winem na kanapie i spełni wszystkie wymagania nawet najbardziej wymagających użytkowników podczas świątecznych porządków.

 

Odkurzacz THOMAS AQUAWESH PET

Odkurzacz Thomas AquaWash Pet to model zaprojektowany specjalnie dla właścicieli zwierząt. Każdy posiadacz psa czy kota wie, jak trudne i uciążliwe jest pozbywanie się sierści z dywanów czy kanap, które potem osiadają na ubraniach. Dlatego ten model dzięki zastosowaniu specjalnej głowicy ssącej oraz dużej mocy silnika szybko i skutecznie usuwa brud, który jest trudny do czyszczenia, nawet z dywanów o długim włosiu. Za filtrację powietrza odpowiada innowacyjny filtr wodny AQUA+, który zassane zanieczyszczenia, brud, kurz, pyłki, alergeny a nawet zapachy po zwierzętach pozwala zatrzymać w wodzie.

Odkurzacz Thomas Twin Aquawash Pet  jest wyposażony dodatkowo w system spryskiwania pod ciśnieniem i zewnętrzny wąż natryskowy. W zestawie znajdują się ssawka do prania dywanów z nakładką do zbierania wody oraz ssawka do prania tapicerki. Producent dołącza także płyn do prania dywanów i tapicerki. 


 

Komentarze (5)

Tina, 2021-02-02 15:32:07

Mam ten ostatni odkurzacz i faktycznie sobie dobrze radzi z sierścią przede wszystkim z dywanów typu shaggy. To w sumie jedyny odkurzacz który u mnie dawał radę. A filtr wodny jest bardzo przydatny przy większych zabrudzeniach, które często pozostawiają za sobą zapaszek.


Marysia, 2021-02-02 15:32:29

Staram się być bardzo eko i rozwiązania typu filtr wodny w odkurzaczach bardzo mi się podoba. Na tyle, że się sama zastanawiam nad zakupem takiego odkurzacza.


Misiek, 2021-03-01 07:49:36

Wygląda z opisu na bardzo porządny sprzęt, zwłaszcza w kontekście usuwania sierści z dywanu a to akurat by mi się bardzo przydało.


Misiek, 2021-03-01 07:49:36

Wygląda z opisu na bardzo porządny sprzęt, zwłaszcza w kontekście usuwania sierści z dywanu a to akurat by mi się bardzo przydało.


Rafał, 2021-03-01 07:50:10

Bardzo precyzyjnie i zrozumiale opisana technologia filtra wodnego w odkurzaczu. Jestem alergikiem i mnie to przekonuje;)


Napisz komentarz