4 ilość wyświetleń: 623 wróć do listy
2020-11-24
artykuł-Amfibia Dry Box PET - dlaczego musisz ją mieć?

Amfibia Dry Box PET - dlaczego musisz ją mieć?

Pies w domu? Części osób z pewnością w ogóle nie trzeba przekonywać do tego pomysłu. Wiadomo, ogrom kudłatej, bezwarunkowej miłości, codzienne spacery, no i porządek – kapcie schowane w szafce zawsze i obowiązkowo! Nie oszukujmy się jednak, niektórzy potrzebują chwili, zanim pomysł posiadania psa w domu będzie przez nich zaaprobowany. A tym, którzy potrzebują kogoś przekonać, lub sami zostać przekonani, przygotowaliśmy kilka argumentów wraz ze wsparciem w postaci odkurzacza THOMAS DryBox AMFIBIA PET.


• Nieprzyjemny zapach? Ta sprawa nie podlega dyskusji, każdy lubi świeże powietrze domu. Aby je uzyskać, wystarczy odkurzyć mieszkanie przy użyciu filtra wodnego, który odświeża pomieszczenie i niweluje nieprzyjemny zapach.
• Sierść w domu, na kanapie czy dywanie? Nie jest to najprzyjemniejsze doświadczenie, ale turboszczotka Thomas rewelacyjnie sobie z nim poradzi -  zwłaszcza na dywanach, które często trudno jest nam doporowadzić do idealnego stranu.
• Ubłocony dywan po jesiennym spacerze? Nie ma problemu, stanowiąca część wyposażenia ssawka do prania dywanów jest zawsze w gotowości, a ssawka do tapicerki uratuje również samochód, ubłocony po rodzinnej wycieczce.
• Rozprute zabawki lub, co gorsza, poszarpane kapcie? Ten sam odkurzacz posiada również filtr cyklonowy, który składa się z trzech komór oraz dwunastu cyklonów do separacji zanieczyszczeń. W ten sposób osobno zbierany jest drobny kurz, a osobno większe nieczystości... np. pozostałe po zabawie naszego pupila. Odkurzacz jest bezworkowy, a układ komór pozwala na ich higieniczne opróżnianie, więc w efekcie dbamy także o środowisko, nie generując dodatkowych odpadów.
• I w końcu – pokruszone resztki jedzenia? O ile takowe się uchowają przed naszym czworonogiem, z trudno dostępnym miejsc wydostanie je ssawka szczelinowa tradycyjna oraz z nakładką do mebli.


Podsumowując, pies w domu to idealny towarzysz i przyjaciel. Aby życie z nim było maksymalnie ułatwione, z pomocą przychodzi odkurzacz THOMAS DryBox AMFIBIA PET. Dedykowany miłośnikom zwierząt sprzęt pozwala maksymalnie zaoszczędzić czas sprzątania. Łączy w sobie dwie funkcje:


-odkurzacza piorącego z filtrem wodnym, co pozwala na dokładne, połączone z lekkim nawilżaniem i odświeżaniem powietrza odkurzanie, a także pranie, mycie czy zbieranie płynów,
-filtra cyklonowego, który umożliwia szybkie codzienne odkurzanie bez zbędnych przygotowań, a jego pojemnik składa się z trzech komór: jednej na duże zanieczyszczenia oraz dwóch na drobny pył i kurz. Dostępne w zestawie trzy szczotki i 4 ssawki poradzą sobie ze wszystkim, co może nam przynieść czworonożny przyjaciel. Ale pamiętajmy, to tylko rzeczy... a wierności, miłości i radości w jego oczach nie zastąpi absolutnie nic!

Komentarze (4)

Daisy, 2021-01-02 22:55:28

Oj tak, taki porządny odkurzacz z ssawką szczelinową by mi się przydał. Mój pies zostawia mnóstwo sierści i to czasem w takich miejscach, ze mało kto by sę tego spodziewał, np pomiędzy klapami kanapy.


Amelka, 2021-01-02 22:55:51

Przy zwierzakach filtr wodny się super sprawdza. Sama mam i jestem zachwycona czystością i świeżoscią. Pozdrawiam


Dianka, 2021-02-02 15:35:07

Pranie dywanów by się u mnie przydało. Aktualnie mam 3 w domu i powoli zmieniają kolor. Psy niestety przynoszą sporo brudu, który się w nich zagnieżdza i dość ciężko je odkurzyć. Na szczęście jak widać jest na to rozwiązanie


Agata, 2021-02-02 15:35:26

Ciężko mi jest się pozbyć sierści, zwłaszcza z sofy i foteli, próbowałam mokrą szmatką ale to nie zawsze pomaga i zajmuje mnóstwo czasu, słyszałam, że faktycznie takie odkurzacze znacznie ułatwiają usuwanie sierści.


Napisz komentarz