0 ilość wyświetleń:49 wróć do listy

Zobacz również

artykuł-Amfibia Dry Box PET - dlaczego musisz ją mieć?
Amfibia Dry Box PET - dlaczego musisz ją mieć?

Pies w domu? Części osób...

2020-11-02
artykuł-Technologia CYCOON HYBRID w odkurzaczach THOMAS

Technologia CYCOON HYBRID w odkurzaczach THOMAS

ODKURZANIE NA SUCHO - THOMAS EASYBOX

Innowacyjne rozwiązanie filtra cyklonowego zastosowane w odkurzaczach Thomas polega na separacji drobnych zanieczyszczeń, takich jak kurz, alergeny czy sierść i oddzieleniu ich wewnątrz specjalnego dwukomorowego pojemnika od grubszego brudu. Separacja ta odbywa się bezpośrednio podczas zasysania, co pozwala automatycznie bezpiecznie zamknąć drobny pył, uniemożliwiając mu przedostanie się z powrotem do powietrza. Obsługa THOMAS EASYBOX jest niezwykle wygodna oraz pozwala na łatwe, szybkie i higieniczne pozbycie się brudu z pojemników.

 

ODKURZANIE NA MOKRO – AQUA-FRESH AIRBOX

Drugi pojemnik odkurzacza hybrydowego pozwala sprzątać na mokro – już jeden litr wody w pojemniku wystarczy, aby cząsteczki kurzu i brudu zostały bezpiecznie zatrzymane. Woda ma kluczowe znaczenie już podczas zasysania brudnego powietrza – jego cząsteczki są oczyszczane wodą rozpylaną przez system dysz, wprowadzane do zbiornika i wiązane w wodzie. Brud i kurz ulegają rozpuszczeniu, a dzięki temu są pozbawiane zapachów. Usuwanie ich wraz z wodą sprawia, że pył nie może przedostać się z powrotem do powietrza w pomieszczeniu. Powietrze jest w 100% odświeżone i oczyszczone.

 

Dwa systemy w jednym urządzeniu! Filtracja wodna/ sucha cyklonowa!

 

 

POŁĄCZENIE SIŁ

Zastosowanie technologii cyklonowo-hybrydowej umożliwia osiągnięcie dwóch rodzajów działania przy zakupie jednego sprzętu. Łatwa i wygodna zamiana pojemników pozwala w zależności od potrzeb szybko pozbyć się mniejszych i większych zanieczyszczeń lub solidnie odkurzyć na mokro.

Dzięki obu pojemnikom odkurzanie odbywa się bez użycia worków na kurz, co pozwala zaoszczędzić pieniądze i odciążyć środowisko.

 

DOSTĘPNE MODELE:

  • THOMAS CYCLOON HYBRID Pet & Friends
  • THOMAS CYCLOON HYBRID LED Parquet
  • THOMAS AMFIBIA DRY BOX
  • THOMAS AMFIBIA DRYBOX PET

Komentarze (0)

Napisz komentarz