4 ilość wyświetleń: 593 wróć do listy
2020-11-02
artykuł-Technologia WET JET SYSTEM w filtrach wodnych THOMAS

Technologia WET JET SYSTEM w filtrach wodnych THOMAS

Technologia zastosowana w odkurzaczach Thomas opiera się na pracy filtra wodnego, który wykorzystuje zaledwie jeden litr wody, aby rozpuścić i bezpiecznie wchłonąć brud. Filtr ten radzi sobie z każdym rodzajem domowych zanieczyszczeń – pyłkami, kurzem, alergenami, sierścią zwierzęcą i ich zapachami.

 

JAK TO DZIAŁA?

Cząsteczki brudu podczas zasysania przez odkurzacz są nawilżane i wiązane w wodzie. Ten sposób uniemożliwia im ponowne wydostanie się do powietrza, a po skończonym sprzątaniu są skutecznie usuwane wraz z wodą.

 

Thomas Wet Jet System zatrzymuje 100% kurzu w wodzie!

 

WIĘCEJ O TECHNOLOGII

Podczas działania filtra wodnego, powietrze w trakcie zasysania jest wychwytywane przez wodę rozpylaną za pomocą systemu dysz. Następnie jest wprowadzanie do zbiornika, a tam bezpiecznie zatrzymywanie w zaledwie jednym litrze wody.

 

EFEKTY DZIAŁANIA

Dzięki temu, że cząsteczki brudu, kurzu, drobny pył i alergeny są automatycznie zwilżane i wiązane w wodzie, efektem odkurzania są nie tylko wyraźnie czyste podłogi, ale również w 100% zauważalnie odświeżone i oczyszczone powietrze, co zdecydowanie cenią alergicy.

 

DODATKOWE KORZYŚCI

Technologia filtra wodnego pozwala na odkurzanie bez kupowania worków, co oszczędza pieniądze i odciąża środowisko.

 

JAK DZIAŁA FUNKCJA PRANIA W ODKURZACZACH WODNYCH THOMAS?

Odkurzacze piorące Thomas wyposażone są w system ekstrakcji natryskowej, który pomaga przy gruntownym czyszczeniu twardych podłóg oraz pozwala usunąć plamy z dywanów i tapicerki poprzez głębokie nawilżenie tkanin.

Pierwszy etap pracy odkurzacza to spryskiwanie czyszczonej powierzchni wodą pod ciśnieniem w celu rozluźnienia brudu i zmycia go głęboko we włóknie. Dysza natryskowa dozuje czystą wodę, do której zbiornika w razie potrzeby dodawany jest koncentrat czyszczący.

Następnie brudna woda jest odkurzana, a dzięki działaniu technologii filtra wodnego zasysanie i związywanie cząsteczek brudu odbywa się w jednej operacji, której efektem są odkurzone powierzchnie i odświeżone powietrze.

Komentarze (4)

Ulka, 2020-11-25 11:10:21

Bardzo bezpieczny wariant na sprzątanie jeśli ktoś ma alergię, tak jak ja. Kupiłam taki odkurzacz 3 miesiące temu i nie zamieniłabym na żaden inny, działanie rewelacyjne.


Remigiusz, 2020-11-25 11:10:40

Funkcja prania w tych odkurzaczach jest bardzo wygodna. Moje dywany są jak po profesjonalnej pralni. Do czyszczenia używam ProTex-ten preparat daje radę i póki co nie zamierzam zmieniać. Fajny i treściwy artykuł, można się dowiedzieć dużo od strony technicznej.


Inga, 2021-01-02 22:58:11

Lubię odkurzać z filtrem wodnym bo zawsze wiem po kolorze wody jak czyste albo raczej jak brudne mam podłogi. Woda jest praktycznie zawsze w kolorze brunatnym ale odkąd zaczęłam odkurzać co 3 dzień a nie raz w tygodniu jest dużo lepiej i po wodzie w filtrze to właśnie widać


Panam, 2021-01-02 22:58:45

Przystępnie wyjaśniony proces prania dywanów, zawsze się zastanawiałam jak to działa i teraz już wiem, że mój dywan z długim włosiem mógłby być bezpiecznie potraktowany takim odkurzaczem


Napisz komentarz