0 ilość wyświetleń:35 wróć do listy

Zobacz również

artykuł-Amfibia Dry Box PET - dlaczego musisz ją mieć?
Amfibia Dry Box PET - dlaczego musisz ją mieć?

Pies w domu? Części osób...

artykuł-Technologia CYCOON HYBRID w odkurzaczach THOMAS
Technologia CYCOON HYBRID w odkurzaczach THOMAS

ODKURZANIE NA SUCHO - THOMAS...

2020-11-02
artykuł-Technologia WET JET SYSTEM w filtrach wodnych THOMAS

Technologia WET JET SYSTEM w filtrach wodnych THOMAS

Technologia zastosowana w odkurzaczach Thomas opiera się na pracy filtra wodnego, który wykorzystuje zaledwie jeden litr wody, aby rozpuścić i bezpiecznie wchłonąć brud. Filtr ten radzi sobie z każdym rodzajem domowych zanieczyszczeń – pyłkami, kurzem, alergenami, sierścią zwierzęcą i ich zapachami.

 

JAK TO DZIAŁA?

Cząsteczki brudu podczas zasysania przez odkurzacz są nawilżane i wiązane w wodzie. Ten sposób uniemożliwia im ponowne wydostanie się do powietrza, a po skończonym sprzątaniu są skutecznie usuwane wraz z wodą.

 

Thomas Wet Jet System zatrzymuje 100% kurzu w wodzie!

 

WIĘCEJ O TECHNOLOGII

Podczas działania filtra wodnego, powietrze w trakcie zasysania jest wychwytywane przez wodę rozpylaną za pomocą systemu dysz. Następnie jest wprowadzanie do zbiornika, a tam bezpiecznie zatrzymywanie w zaledwie jednym litrze wody.

 

EFEKTY DZIAŁANIA

Dzięki temu, że cząsteczki brudu, kurzu, drobny pył i alergeny są automatycznie zwilżane i wiązane w wodzie, efektem odkurzania są nie tylko wyraźnie czyste podłogi, ale również w 100% zauważalnie odświeżone i oczyszczone powietrze, co zdecydowanie cenią alergicy.

 

DODATKOWE KORZYŚCI

Technologia filtra wodnego pozwala na odkurzanie bez kupowania worków, co oszczędza pieniądze i odciąża środowisko.

 

JAK DZIAŁA FUNKCJA PRANIA W ODKURZACZACH WODNYCH THOMAS?

Odkurzacze piorące Thomas wyposażone są w system ekstrakcji natryskowej, który pomaga przy gruntownym czyszczeniu twardych podłóg oraz pozwala usunąć plamy z dywanów i tapicerki poprzez głębokie nawilżenie tkanin.

Pierwszy etap pracy odkurzacza to spryskiwanie czyszczonej powierzchni wodą pod ciśnieniem w celu rozluźnienia brudu i zmycia go głęboko we włóknie. Dysza natryskowa dozuje czystą wodę, do której zbiornika w razie potrzeby dodawany jest koncentrat czyszczący.

Następnie brudna woda jest odkurzana, a dzięki działaniu technologii filtra wodnego zasysanie i związywanie cząsteczek brudu odbywa się w jednej operacji, której efektem są odkurzone powierzchnie i odświeżone powietrze.

Komentarze (0)

Napisz komentarz