6 ilość wyświetleń: 583 wróć do listy
2019-10-29
artykuł-Domowe porządki z Thomas Amfibia PET

Domowe porządki z Thomas Amfibia PET

Utrzymanie porządku w domu pełnym dzieci i futrzaków to nie lada wyzwanie, któremu razem z żoną każdego dnia staramy się sprostać. Okruchy, plamy czy kłębki sierści to nasz „chleb powszedni”, z którym musimy się mierzyć. Nie ukrywam, że od jakiegoś czasu zrobiło się trochę lżej. A to za sprawą… nowego odkurzacza Amfibia PET marki Thomas. Jak odkurzacz pomaga nam w codziennych obowiązkach? Sprawdźcie krótką recenzję po kilku miesiącach użytkowania.

Thomas Amfibia PET to hybrydowy odkurzacz bezworkowy. Łączy on w sobie funkcje odkurzacza piorące z filtrem wodnym oraz filtrem cyklonowym. W rezultacie mamy wysokiej jakości sprzęt, który pozwala na codzienne porządki przy minimum wysiłku. Odkurzacz działa bez zbędnych przygotowań, z łatwością się go prowadzi, a moc ssania bardzo wysoka. Filtr cyklonowy oddziela duże zanieczyszczenia od drobnego kurzu, dzięki czemu możemy sprawnie i higienicznie usuwać brud. Filtr cyklonowy zaś umożliwia pranie, mycie czy zbieranie wody przy jednoczesnym odświeżaniu powietrza. W tym przypadku usuwanie zanieczyszczonych płynów jest równie proste i higieniczne – wystarczy wylać je do kanalizacji.
 

Wszystko to pozwala czyścić powierzchnie takie jak dywany, tapicerki czy podłogi drewniane w mgnieniu oka. Zatem plamy na kanapie po soczkach, czy odciski zabłoconych kocich łapek nie są już dla nas żadnym wyzwaniem. Co jeszcze ma do zaoferowania Thomas Amfibia PET i skąd to „PET” w nazwie? Odkurzacz wyposażony jest w turboszczotkę, która jak nic na świecie radzi sobie z sierścią zwierząt. Mamy w domu koty, a zatem kocią sierść nawet w jedzeniu. J Turboszczotka jest naszym zbawienie, ponieważ czyści wszystkie powierzchnie z kłaczków z mikroskopijną dokładnością. Dzięki temu nasze dywany odzyskały swój pierwotny kolor, a wykładzina w przedpokoju, której do tej pory nie dało się wyczyścić żadną mocną, w końcu przypomina wykładzinę, a nie zakłaczone legowisko. 

Odkurza Thomas Amfibia PET zdał egzamin w naszym domu na piątkę z plusem. Mam nadzieję, że posłuży nam na dłuuugo!

Komentarze (6)

Joanna, 2019-10-29 15:16:13

Taki odkurzacz z filtrem zachęca przede wszystkim prostotą. Coraz bardziej mnie denerwuje mój odkurzacz bo muszę co chwilę zmieniać worki, a do tego wydmuchuje "śmierdzące" powietrze. Jak czytam o tych odkurzaczach hybrydowych to jestem coraz bardziej do nich przekonana.


Zośka, 2019-10-30 16:50:24

Czasem myślę, że u mnie w ogóle nie opłaca się sprzątać. Jak tylko dzieciaki z naszymi dwoma psami wrócą ze spaceru w deszczowy dzień to cały dom jest do odkurzania i podłogi do mycia. Pieski są jeszcze na tyle młode i jeszcze nienauczone, że otrzepują się z wody i błota niestety w domu albo już na progu i wtedy mamy zabawę;)


Jaro_24, 2019-11-20 17:15:47

Moja mama ma alergię na kocią sierść i jak raz w tygodniu wpada do nas do mieszkania zająć się małą córką to widać, że się męczy. Pewnie taki odkurzacz częściowo rozwiązałby problem, na pewno byłoby bardziej higienicznie;)


Elka89, 2019-11-20 22:35:42

W sumie patrząc na to, że w normalnym odkurzaczu trzeba systematycznie wymieniać worki, co generuje dodatkowe koszty, to taki odkurzacz hybrydowy to jest jakaś oszczędność, a jeśli dodatkowo ma kilka funkcji to myślę, że fajnie by było mieć taki sprzęt w domu


Jaskier, 2019-12-30 14:23:27

Mamy podobny odkurzacz i dochodzę do wniosku, że takie dedykowane dla posiadaczy zwierząt są zdecydowanie najlepsze bo czyszczą dużo dokładniej.


OlaH, 2020-01-15 09:21:04

Mam inny model odkurzacza ale też jest wyposażony w turboszczotę i to jest moja ulubiona końcówka, odkurza się płynnie i dokładnie.


Napisz komentarz