5 ilość wyświetleń: 513 wróć do listy
2019-09-24
artykuł-Porządek w domu z futrzakami

Porządek w domu z futrzakami

Wydawałoby się, że porządek w domu, w którym przebywają dwa futrzaki, jest rzeczą niemożliwą. Chociaż kocham swoje psiaki, to ich fruwająca sierść doprowadza mnie do złości. Nie jestem przy tym bezsilna – w walce z sierścią pomaga mi odkurzacz Thomas Cycloon Hybrid Pet&Friends.

Dzięki turboszczotce szybko i skutecznie usuwam sierść z dywanu. To naprawdę duże ułatwienie, zwłaszcza gdy wiem, że za chwilę przyjdą goście, a ja potrzebuję szybkiego działania. Fajna jest też duża szczotka do zbierania sierści z tapicerki, bo dosłownie w 5 minut kanapa przechodzi metamorfozę i wygląda jak nowa. Lubię te szybkie przemiany!

Zawsze podchodziłam do takich „cudownych sprzętów” z dystansem, jednak kilkumiesięczne testowanie tego modelu uświadomiło mnie, że to naprawdę dobry odkurzacz. Możliwość wyboru odkurzania to praktyczna i ciekawa sprawa – codzienne odkurzanie nie wymaga konieczności mycia pojemnika z filtrem cyklonowym, a na dokładne sprzątanie połączone z odświeżaniem i nawilżaniem pozwala filtr wodny. Odkurzacz pozwala więc na sprytne porządki.

Wygodą w tym modelu jest także długi kabel, dzięki któremu posprzątam szybko strategiczne miejsca mieszkania, bez konieczności przepięcia kabla do gniazdka. To dla mnie szczególnie cenne, bo nie muszę nosić odkurzacza, a tylko kieruje nim za sprawą mocniejszego pociągnięcia za rurę. Co ciekawe, moje psiaki już oswoiły się z tym odkurzaczem - kompletnie nie reagują na jego dźwięk. Dosłownie przejeżdżam turboszczotką koło leżącego psa, który w ogóle nie reaguje. Czuję, że moje zwierzaki rozumieją, że odkurzacz od Thomasa to konieczność w naszym domu.

Jeśli zastanawiacie się nad wyborem odkurzacza, który jest skuteczny w walce z sierścią, to zdecydowanie polecam mój odkurzacz Cycloon Hybrid Pet&Friends. Thomas ma wiele modeli dedykowanych posiadaczom zwierząt, ciekawa jestem, czym mogą zaskoczyć mnie jeszcze inne odkurzacze tej marki. Z chęcią wypróbuję nowość - Amfibię PET i oczywiście podzielę się z Wami moją opinią.

Komentarze (5)

Julia, 2019-10-02 11:23:22

Mój pies traktuje nasz odkurzacz jako największego wroga ale pewnie to też kwestia przyzwyczajenia, bo sprzęt mamy dopiero od ponad miesiąca.


Maria_92, 2019-10-03 17:16:57

Przydałoby mi się coś czym mogę wysprzątać sierść na szybko, bo zazwyczaj u mnie się to kończy tym, że jeszcze bardziej ją roznoszę po domu;) Kiedyś może sobie pozwolę na taki odkurzacz bo całkiem fajnie się o nim czyta


Oleńka_MM, 2019-10-28 11:38:12

Mam taką specjalną szczotkę do zbierania sierści z kanap, foteli i różnego typu tapicerek i u mnie to tak dobrze niestety nie działa, ale mam już stary odkurzacz, który ma dość małą moc ssania. Z każdym takim artykułem i opinią coraz bardziej przekonuję się do zakupu nowego i porządnego odkurzacza.


MacieK, 2019-10-30 17:03:43

Chciałbym, żeby moje koty też rozumiały, że odkurzanie u nas jest koniecznością. Zamiast tego stroszą się i uciekają przed nim gubiąc jeszcze więcej sierści. Taki urok zwierzątek;P


Klara, 2019-11-20 21:46:20

Też mam odkurzacz z filtrem ale dla mnie jest za ciężki, po wysprzątaniu całego domu jestem zmęczona przede wszystkim dźwiganiem sprzętu w te i we wte. Przydałby mi się taki odkurzacz, który byłby zwrotny, z porządnymi kołami.


Napisz komentarz