3 ilość wyświetleń: 803 wróć do listy
2018-08-24

Cycloon Hybrid Pet&Friends – przydatne funkcje i akcesoria

Kolejny test nowości Thomasa – modelu Thomas Cycloon Hybrid Pet&Friends, chciałbym podzielić się z Wami swoimi kolejnymi spostrzeżeniami. Przypomnę, że jestem właścicielem trzech futrzaków.
Każdy posiadacz małego lub większego futrzaka, doskonale zdaje sobie sprawę, że jeśli chce mieć w domu czysto, musi zastosować  wyjątkowe działania.
Dzięki specjalnym szczotkom do usuwania sierści, w które wyposażony jest ten model, szybko pozbyłem się sierści, a utrzymanie czystości w domu stało się o wiele łatwiejsze i skuteczniejsze.
 
 Zbieranie płynów 
Jako właściciel czworonogów, często zdarza mi się walczyć z rozlaną wodą z misek, miło zaskoczył mnie Thomas, który dzięki pojemnikowi Aqua Fresh-Air-Box i dodatkowej gumowej wycieraczce w szczotce do podłóg umożliwia zbieranie płynów. Obywa się bez potrzeby używania mopów i wycierania mokrych powierzchni.
 
Odkurzacz zawiera wiele akcesoriów przydatnych dla właścicieli zwierząt (i są to naprawdę przemyślane rozwiązania)
Turboszczotka - jak sama nazwa głosi turbo usuwa sierść z dywanów, posłań dla zwierząt i innych legowisk. Turboszczotkę można swobodnie otworzyć, co pozwala na oczyszczenie wałka w trakcie odkurzania
Szczotka do usuwania sierści z tapicerki - sprawdziła się przy sofie i fotelach, posiada ruchomą głowicę z dwoma paskami materiału, które dokładnie zbierają sierść oraz włosy z tapicerki. Głowica jest obrotowa, dzięki temu łatwo dopasowuje się i przylega do odkurzanej powierzchni.
Specjalna szczotka parkiet/dywan do usuwania sierści
Odkurzanie w trudno dostępnych miejscach stało się bardzo łatwe dzięki ssawce szczelinowej, której długość to aż 36 cm. Dzięki niej swobodnie udało mi się odkurzyć wszelkie trudno dostępne miejsca, takie jak miejsca za szafami czy brzegi posłań dla zwierząt. W zestawie do naszej dyspozycji mamy również dodatkową, specjalną nakładkę na ssawkę szczelinową, która pozwala delikatnie odkurzyć meble od zwierzęcej sierści.
 
W moim przypadku doskonale sprawdza się podczas odkurzania szafek, po których wędrują koty. Taki sposób jest dla mnie wygodniejszy niż wycieranie szafek ścierką, dzięki mocy ssącej sierść oraz kurz są od razu zasysane i nie opadają na podłogę. Użyte w niej włosie jest bezpieczne dla powierzchni mebli. Przy pomocy tej końcówki czyszczę również takie miejsca jak górne części drzwi, lampy sufitowe czy listwy przypodłogowe.
Kolejny raz Thomas pozytywnie zaskoczył mnie swoją ofertą skierowaną do posiadaczy czworonożnych przyjaciół. Wiele ciekawych akcesoriów, które sprawiają, że odkurzacz nie jest jedynie doskonałym urządzeniem do podłóg, a staje się multifunkcjonalnym sprzętem do czyszczenia wielu różnych powierzchni.
 
Poznane zalety:
• Szeroki wybór końcówek do różnych powierzchni
• Duża moc ssania
 

Serię odkurzaczy Cycloon Hybrid testowała Pani Gadżet - przejdź do nagrań.

 

Komentarze (3)

komi_, 2018-09-13 01:53:48

najbardziej nie lubię jak wokół miski robi mi się błotko, ale chyba na co dzien pozostaje tylko scierka do wycierania ;) ale podczas odkrzania przy okazji chętnie bym taką wodę wciągnęła, aby się specjalnie nie schylac.


Marta, 2018-09-21 09:05:50

W sumie to nie jest taki duży ten odkurzacz, nawet powiedziałabym że taki kompaktowy, akuratny.


Tomekasz, 2019-09-18 16:07:25

" Szczotka do usuwania sierści z tapicerki " - to by mi się chyba najbardziej przydało bo czyszczenie na mokro szmatką albo jakimiś rolkami nic nie daje na dłuższą metę, ta sierść dalej zostaje w jakichś zakamarkach.


Napisz komentarz