5 ilość wyświetleń: 1192 wróć do listy
2018-07-26

Czego najbardziej nie lubicie w sprzątaniu...?

Czego najbardziej nie lubicie w sprzątaniu, lub może inaczej co sprawia Wam frajdę lub satysfakcję?

Często słyszę „ jak wrócę, to muszę posprzątać”, a czemu zabranie się za to sprawia nam taką wielką trudność? Sprzątamy po to żeby żyło nam się przyjemniej, czyściej i zdrowiej. Są wśród nas gadżeciarze i osoby praktyczne. Do jakich należycie?

My chyba lubimy jak sprzęt jest zarazem ładny i funkcjonalny, z dużą ilością dodatków. Jak to się potem okazuje nie wszystkich dodatkowych elementów później używamy, ale ważne, że je posiadamy. Śmieje się oczywiście. Zapomniałam jeszcze o jednej bardzo istotnej kwestii, sprzęt do odkurzania ma być łatwy w obsłudze. Nie każdy lubi składać tysiące małych elementów, przecież trzeba jeszcze wiedzieć jak to zrobić ;)

Niedawno miałam możliwość sprawdzenia odkurzacza cyklonowego Cycloon Hybrid firmy Thomas. Dla mnie całkowita nowość :)  Mój brak wiedzy na temat funkcjonowania cyklonowego pojemnika na odpadki została szybko zażegnana, gdyż w sposób łatwy i przyjemny dowiedziałam się jak to działa, i że ma to ma naprawdę sens.

Odkurzacz ma odpowiednią moc ssania, a jego obsługa jest intuicyjna. Jego hybrydowa natura spełnia moje wszystkie oczekiwania – mogę odkurzać nim na sucho do zbiorniczka lub do zbiorniczka z wodą. Te funkcje sprawiają, że dwóch domowników o zupełnie różnych przyzwyczajeniach odnośnie odkurzaczy, może korzystać z satysfakcją z tego samego urządzenia :) Dodatkowo pozwala to zaoszczędzić dużo miejsca w domu, ponieważ korzystamy z jednego urządzenia, które jest wielofunkcjonalne i kompaktowe.
 
Jego wygląd też zasługuje na uwagę, elementy są wykonane z trwałego tworzywa, a pomarańczowo-biała obudowa nadaje mu lekkości i sprawia, że nawet jeśli nie mamy gdzie schować odkurzacza w domu, to jest on po prostu ładnym przedmiotem i nie razi w oczy. :)

Załączone szczotki dedykowane do różnych powierzchni i końcówki, sprawiają, że łatwo się dostać nawet do zakamarków pod meblami.

Mamy zwierzęta w domu i odkurzamy codziennie, a dzięki odkurzaczowi Thomas nie jest to przykry i frustrujący obowiązek, a jedynie przyjemność. Zarówno koty jak i psy, nie reagują ogromnym lękiem na ten odkurzacz, a jedynie spokojnie przechodzą do innej części mieszkania.

Nasze psy uwielbiają długie spacery w plenerze, wszędzie tam gdzie jest dostępny piasek i woda czują się wspaniale i chętnie się tarzają i kąpią  :) W związku z ich zamiłowaniem, po powrocie do domu można by piaskownicę stworzyć, bo z ich futer obsypuje się piasek ;) Odkurzacz Thomas bez problemu wciąga nawet najdrobniejszy piasek, pozostawiając podłoże wolne od drażniących drobin.

W okresie zmiany futra, każdy właściciel zwierząt jest narażony na niekończące się usuwanie sierściowych kłębuszków w całym mieszkaniu. I tym razem z pomocą przychodzi odkurzacz Thomas, który bez problemu wciąga sierść. Niezależnie od wybranej opcji odkurzania na sucho lub do zbiornika z wodą, sierść jest łatwo usunąć ze zbiornika i go umyć.

Podsumowując zaletą tego odkurzacza jest jego wszechstronność, estetyczny i ciekawy design, kompaktowy rozmiar jak na odkurzacz tej kategorii, moc ssania oraz łatwość obsługi. Dodatkowo warto wspomnieć, że poziom hałasu nie jest zbyt duży przez co zapewne zwierzakom łatwiej zaakceptować taki odkurzacz w akcji w domu. ;)

 

Serię odkurzaczy Cycloon Hybrid testowała Pani Gadżet - przejdź do nagrań.

 

Komentarze (5)

Marko, 2018-08-06 02:10:43

ja najbardziej w sumie to nie lubię tego całego wyciągania odkurzacza, składania i tak dalej.


wojtu, 2018-08-10 02:27:42

pisze Pani o kompaktowym rozmiarze ? a jaki on ma rozmiar?


Redakcja Portalu, 2018-08-13 02:36:32

467 mm długość; 318 mm szerokość; 294 mm wysokość.


ańćka3, 2019-01-21 19:54:47

Tak :) akurat odkurzanie jest na mojej liście takich zadań, potem mycie okien :) Chyba Thomas chce być specem od nielubianych porządków, z małych agd to nie tylko odkurzacze, ale własnie widziałam też myjke do okien.


Czarek, 2019-05-24 10:41:59

Fakt, jeśli chodzi o moc odkurzacza to jest kluczowa sprawa, jak dla mnie może być nawet głośny ale żebym był w stanie dokładnie posprzątać mieszkanie za jednym razem, nie musząc go czyścić co chwilę z powodu zatykania.


Napisz komentarz