4 ilość wyświetleń: 889 wróć do listy
2018-07-20

Cycloon Hybrid Pet&Friends … u mnie nawet Pets&Friends

Niedawno otrzymałem możliwość przetestowania nowości Thomasa – a mianowicie modelu Thomas Cycloon Hybrid Pet&Friends i chciałbym się podzielić z Wami swoimi odczuciami.

Jest to model szczególnie polecany właścicielom zwierząt i już nazwa sama w sobie wzbudziła moje zainteresowanie, ponieważ jestem właścicielem trzech "futrzaków", które są jednocześnie Pets&Friends. :)

Nowość od Thomasa to bezworkowy odkurzacz hybrydowy, który wyposażony jest w dwa rodzaje filtrów: filtr cyklonowy oraz filtr wodny.  Daje to niepoznaną mi dotąd możliwość wyboru sposobu odkurzania. Szybkie, codzienne bez konieczności płukania zbiornika po każdym odkurzaniu za pomocą filtra cyklonowego. Rozwiązanie to idealnie sprawdza się kiedy po południu, po pracy chcemy szybko odświeżyć naszą podłogę. Alternatywne rozwiązanie to możliwość, którą uzyskamy dzięki pomocy filtra wodnego Aqua Fresh-Air-box, umożliwia on nam dokładne porządki, połączone z jednoczesnym odświeżaniem powietrza w pomieszczeniu. Takie rozwiązanie w moim przypadku idealnie sprawdza się w wolny weekend, kiedy mogę poświęcić więcej czasu na porządki.

Dużym atutem odkurzacza jest higieniczne odkurzanie i opróżnianie. Bez worka na kurz i kontaktu z pyłem, co jest idealne nie tylko dla alergików, ale dla każdego, kto jest bardziej wrażliwy na kurz.

Dzięki pojemnikowi easyBox odkurzanie jest bardzo dokładne, a opróżnianie pojemnika wyjątkowo higieniczne. Pojemnik jest wyposażony w trzy komory na kurz: jedną na duże zanieczyszczenia, dwie na drobny pył. Opróżnianie pojemnika na duże zanieczyszczenia jest szczególnie łatwe, duże zanieczyszczenia opróżniłem bezpośrednio do kosza na śmieci, a konieczność opróżnienia komory  na pył, występuje nawet po dwóch miesiącach, poprzez wypłukanie wodą.

Odkurzacz wyposażony jest także we wcześniej wspomniany filtr wodny Aqua-Fresh AirBox (wersja weekendowa). Umożliwia on dokładne odkurzanie, połączone z nawilżaniem. Wszystkie zanieczyszczenia na wlocie do pojemnika filtra wodnego poprzez zwilżanie łatwiej łączą się z wodą i pozostają w pojemniku. Podczas odkurzania, odczuwamy nawilżone, delikatnie odświeżone i oczyszczone powietrze w pomieszczeniu.

Poznane zalety:

  • odkurzacz bezworkowy
  • możliwość wyboru sposobu odkurzania: filtr cyklonowy oraz filtr wodny

 

Serię odkurzaczy Cycloon Hybrid testowała Pani Gadżet - przejdź do nagrań.

 

 

Komentarze (4)

Oj ta sierść!, 2018-07-27 00:40:24

no najgorsze to sprzątanie sierści z kanapy i czyszczenie posłania dla psa. Ile tam się gromadzi sierści.


Ja-ka, 2018-07-31 00:54:13

przy takiej gromadce to dobry odkurzacz potrzebny


monia_klara, 2018-08-20 02:16:43

w odkurzaczach dla zwierzaków musi być dobry system filtracji bo te włoski i sierść jest wszędzie, lata w powietrzu, wiec aby odkurzacz nie wyrzucał jeszcze z siebie jakiś brudów.


Na Plus, 2018-09-20 00:22:09

Mnie pozytywnie zaskakuje wielkość tego odkurzacza , jego gabaryty. To jest na duży plus.


Napisz komentarz