4 ilość wyświetleń: 853 wróć do listy
2018-03-07

Czyste okna z myjką THOMAS WINDOWS JEST 2w1

W marcu jak w garncu jak mówi przysłowie, a u mnie w domu przyjęło się, że miesiąc ten kojarzy się z generalnymi porządkami. Odsuwam komody, łóżka, piorę dywany, porządkuję szafy i przeglądam rzeczy. Segreguje je na te, które nadają się już jedynie do wyrzucenia, na te które mogą jeszcze komuś posłużyć i wtedy wydaję je dalej oraz na te, które mogą być używane. Robię także porządki w zabawkach dzieci. Te niekompletne - wyrzucam, te, którymi się nie bawią – sprzedaję, książki, puzzle i gry zwykle przekazuję do przedszkola i służą dzieciom latami. Zaczynam zwykle od tego, co w środku, czyli właśnie od szaf, szafeczek, komód, pawlaczy, regałów i tak dalej.

Mycie okien

Kiedy te czynności mam już odhaczone i zrealizowane przechodzę do mojej zmory, czyli mycia okien. Mieszkam na parterze, przez co okna mam niemal cały czas zakurzone. Co pada deszcz, śnieg, wieje wiatr i uderza o ziemię, drzewa przed oknem, wszystko ląduje na moich szybach… To na zewnątrz, od wewnątrz natomiast o stan moich szyb dba 15-miesięczna córka oblizująca je i obklejająca je bananami, ciasteczkami, kaszką oraz 4-letni syn dmuchający na szybę, by rysować na niej swoje dzieła.

Ja matka pedantka już czasem siły nie miałam latać ze ścierką w ręce, by czyścić wszystko po nich, to raz, a dwa mam dość stare okna, które nie chcą ze mną współpracować i mimo dokładnego czyszczenia i polerowania na szybach zostawały smugi, które szalenie mnie denerwowały. Moje życie zmieniło się niedawno, kiedy poznałam mojego pomocnika, przyjaciela, wybawiciela- THOMAS Window Jet 2w1.

Dlaczego zdecydowałam się na MYJKĘ DO OKIEN MARKI THOMAS?

Przyznam, że początkowo zrobiłam to z ciekawości. Kawałek plastiku, trochę funkcji, ssawka czyszcząca i zbierająca i to ma mi zastąpić moją ścierkę, miskę z wodą i płynem, tony ręcznika papierowego i płyn do szyb?- pomyślałam. No i się zdziwiłam. Takie małe coś, takie niepozorne cudo w kilka chwil umyło mi okna, dokładnie je czyszcząc i osuszając, dodatkowo wymyłam wszystkie lustra w domu oraz szklane elementy w drzwiach od szafy przesuwnej, a całość zajęła mi dosłownie 20 minut. Co ciekawe, szyby nie miały smug, ja zaoszczędziłam czas, rolkę ręcznika papierowego i zyskałam czyste nie tylko okna, ale i wszystkie szklane elementy w domu oraz lustra.

Jakie korzyści i zalety ma myjka THOMAS?

  • zaoszczędzamy czas,
  • nadaje się nie tylko do okien, a także do luster, części szklanych (można nią umyć nawet kabinę prysznicową), a także szyb samochodowych – więc jest to urządzenie wielofunkcyjne,
  • atrakcyjna cena,
  • myje oraz suszy powierzchnię jednocześnie,
  • myjka jest mała po złożeniu, łatwo trzyma się ją w ręce, po rozłożeniu również zajmuje niewiele miejsca,
  • jest cicha, dzięki czemu ja na przykład bez problemu mogłam korzystać z niej podczas drzemki córki, bez obaw, że ją obudzę,
  • doskonale radzi sobie z nawet silnym zabrudzeniem.

Dla mnie największym plusem jest fakt, iż nie muszę wkładać tak dużo wysiłku w sprzątanie tych szklanych powierzchni. Mam ogromny problem z nadgarstkami i wszelkie dociskanie ścierki, jej dokładne wykręcanie sprawiało mi ogromny ból (dlatego też odwlekałam mycie okien w czasie i nie robiłam tego za często). Teraz mogę myć okna nawet i co tydzień, bez bólu, z ogromnym komfortem, wygodą i pewnością, że myjka Thomas zrobi to dokładnie, a je będę mogła cieszyć się czystym i zadbanym mieszkaniem.

Komentarze (4)

Jaśka, 2018-03-27 10:27:00

Oj czeka mnie to za chwilę, nawet się cieszyłam, że wiosna tak późno się pojawia ... bo mogła odwlekać mycie okien. Może z takim sprzęcikiem byłoby mi lepiej .... ;)


Jula1, 2018-04-25 11:12:07

jak patrze na swoje okna to by mi się przydała taka myjka ... ;)


ramka, 2018-05-19 01:37:21

a ja cię trochę bym nie zgodziła, że "atrakcyjna cena" - no fakt swoje kosztuje, no ale zależy jak liczyć - ile ma się okien i czy często się brudzą. Mam sporo okien i szyb - myję nie za często bo nie lubię. Może z myjką bym myła częściej.


Michał, 2019-04-30 12:23:57

Kiedyś jak byłem kelnerem to miałem kontakt z myjką do okien. Wtedy nie bardzo rozumiałem jak działa te urządzenie i wolałem myć okna tradycyjnie. Chyba muszę zrobić kolejne podejście do tego sprzętu bo moje okna w mieszkaniu potrzebują "odświeżenia."


Napisz komentarz