0 ilość wyświetleń: 1404 wróć do listy
2015-04-01
artykuł-Testuj Thomasa

Testuj Thomasa

Lubimy, gdy coś jest za darmo i można zarobić bez zbędnego wysiłku. Zgodzisz się z tym? Jeśli tak, przeczytaj co mamy Ci do zaoferowania. Myślimy, że możemy spełnić oba te warunki.

Wszyscy wiemy, że sprzątanie to ostatnia z czynności, którą chcesz robić w domu. Szczerze? Można cenić sobie czystość i porządek, ale sprzątać niestety raczej nikomu się nie chce. Chyba, że jesteś studentem przed sesją, to wtedy tak. My Ci pomożemy!

Niestety, ubrań za Ciebie nie poskładamy, nie pozmywamy naczyń, prania nie powiesimy, z workiem na śmieci też trzeba dalej będzie chodzić samemu. Ale możemy pomóc Ci w trwałej eliminacji kurzu z Twojego lokum, jeśli tylko Ty zgodzisz się trochę pomóc nam. Jak? Włącz się do naszej akcji i przetestuj na własnym podwórku wielofunkcyjny odkurzacz Thomas. To niemiecka jakość, innowacyjne rozwiązania i imponująca skuteczność - uwierzysz, jak zobaczysz. Przez miesiąc absolutnie za darmo używaj go sobie do woli. Potem prześlij nam swoje wrażenia wraz ze zdjęciem i imieniem, my zaś zamieścimy je na stronie www.idealnyodkurzacz.pl. I tu zaczyna się najlepsza część tej historii:

Co w zamian?

Jeśli spodobała Ci się idea bycia testerem Thomasa, znasz już i doceniasz wszystkie jego zalety, a do tego masz ochotę podzielić się swoją opinią z innymi i wreszcie umiesz to opisać – zostań jego ambasadorem! 

Warto, bo...

  • dostaniesz od nas odkurzacz, dzięki któremu jak nigdy wysprzątasz swój dom
  • przekonasz się, że można zrobić to łatwo, sprawnie i, co najważniejsze, skutecznie
  • zależy nam na szczerych, obiektywnych opiniach
  • jeśli zechcesz pójść o krok dalej, możesz zostać ambasadorem marki
  • to może być początek naprawdę ciekawej przygody, zatem...

Komu, komu?

Lubisz, jak wokoło Ciebie jest czysto i to nam wystarczy. Nieważne, czy lubisz sprzątać, nieważne też, gdzie mieszkasz. Brud i kurz na podłodze wszędzie wyglądają tak samo. Wystarczy nam, że masz 18 lub więcej lat i chcesz wypróbować nasz odkurzacz. Być może polubisz odkurzanie, być może nie, ale z pewnością dokładnie posprzątasz w swoim domu. Po prostu zgłoś się do nas.

Ale czy na pewno Ty?

Największym szczęściem dla nas będzie, jeśli masz jakąś szczególną potrzebę sprzątania. Jesteś właścicielem liniejącego zwierzaka i rwłodze? A może jesteś alergikiem lub jego zatroskaną mamą? Chcesz doprać wreszcie tę tapicerkę w aucie? Wypróbuj nasz wszechstronny odkurzacz! Nie wierzysz? Sprawdź i daj nam swoją opinię. Szukamy właśnie Ciebie. Polub nasz profil na facebooku oraz wypełnij i wyślij formularz zgłoszeniowy. Jest tylko jedno „ale” – skontaktujemy się z wybranymi osobami.

 

Komentarze (0)

Napisz komentarz