1 ilość wyświetleń: 64 wróć do listy

Zobacz również

artykuł-Świeżość w domu ze zwierzętami
Świeżość w domu ze zwierzętami

Od kiedy w domu mieszkają także zwierzęta,...

artykuł-Psi hotel
Psi hotel

Jeszcze do niedawna, właściciele psów wyjeżdżający na...

2019-07-19
artykuł-Odkurzacz na miarę moich potrzeb!

Odkurzacz na miarę moich potrzeb!

Dom to nasza oaza, w której odpoczywamy po ciężkim dniu pracy. Aby odpoczynek ten był owocny, dobrze jest relaksować się w czystości. Jednak zwierzęta, dużo obowiązków i ciągły brak czasu utrudniają codzienne porządki. Jak ułatwić sobie sprzątanie, by dom w mgnieniu oka lśnił czystością?

Do tej pory używałam raczej tańszych odkurzaczy znanych marek, jednak ze względu na niezadowolenie z jakości sprzątania, postanowiłam sprawdzić odkurzacz z wyższej półki jakim jest dla mnie Cycloon Hybrid Led Parquet THOMAS.

Stwierdziłam, że dość kupowania czegoś na chwilę i wolę zainwestować w porządne urządzenie. Chociaż na początku nie miałam pewności… Postanowiłam spróbować! Różnica pomiędzy nim, a poprzednimi sprzętami jest zdumiewająca. Po pierwsze technologia i możliwości jakie ma ten odkurzacz są dla mnie czymś nowym i interesującym, poza podstawową funkcją ma również możliwość zbierania wody, a także oczyszczania powietrza. Co w obecnej sytuacji ze smogiem, jest dla mnie fajnym rozwiązaniem, które zamierzam wypróbować, jak tylko wskaźniki wskażą zbyt duże stężenie tych niebezpiecznych dla zdrowia substancji w powietrzu.
Faktem jest to, że moja kanapa jest wiecznie w sierści psa, a o dziwo odkurzacz świetnie ją zbiera. Wystarczy, że kliknę opcję „z włoskami” na szczotce i kanapa wraca do swojego pierwotnego koloru. W końcu jest szara, a nie rudo-biała! Kolejną zaletą jest jakość wykonywanych przez niego czynności – po kilku minutach mam idealnie czystą podłogę, dzięki mocy sprzętu, a także specjalistycznym szczotkom. Dodatkowe akcesoria, takie jak pudełko na dodatki i szczotki, pomagają w przechowywaniu odkurzacza wraz z kompletem w jednym miejscu. Co najlepsze – mieści mi się idealnie do szafy! Odkurzacz jest bardzo poręczny i jak dla mnie spełnia wszystkie swoje funkcje powyżej moich oczekiwań. Poleciłabym ten produkt moim znajomym, bo rodzinie już poleciłam. 

Przyznam szczerze, że do tej pory rzadko odkurzałam, a równocześnie nie byłam zadowolona ze stanu mojego mieszkania. Odkąd mam Thomasa, porządki wydają się lżejsze, a przede wszystkim przyjemniejsze i bardziej efektowne. Teraz relaks w domu po ciężkim dniu pracy jest moją ulubioną formą odpoczynku.

Komentarze (1)

Nala, 2019-08-05 15:27:48

Mam podobny odkurzacz ale nie ma niestety tylu końcówek co ten. A przydałoby się wyczyścić w końcu tapicerkę z kociej sierści. Muszę pomyśleć nad kupnem;)


Napisz komentarz